Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tóth Andi mióta selypít?

Tóth Andi mióta selypít?

Figyelt kérdés
Az X-faktorban még tisztán énekelt, újabban a dalaiban és beszédben is feltűnően pösze. Volt valami betegsége, szájműtéte, ami ezt okozta?
2021. szept. 1. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ennyire teszi magát kamera előtt. Számomra még a hanglejtése is fura. Nem hiszem el, hogy mindig így beszél
2021. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, miért az ilyen hulladék beszédű, értelmetlenül motyogó vagy erőltetetten affektáló, színpadi munkára alkalmatlan trash celebecskéket sztároltatják itthon.

Belehallgattam pár dalocskájába. Olyan, mintha nem is magyarul énekelne, annyira teszi magát. Persze, meg van győződve, hogy a kényszeres nyelvgyökölése meg a hozzá kiadott értelmetlen dünnyögése “halál szexuális”.

Az ehhez hasonló “zenék” hallgatása számomra kínos, több, mint élvezhetetlen. Ha már arra adta a fejét, hogy az anyanyelvén énekel, előbb tanuljon meg tisztán beszélni magyarul.

2021. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!