Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vegyek olcsón basszgitárt?...

Hol vegyek olcsón basszgitárt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Összeszedtem egy bandát, de van egy gitárosunk, neki kéne minimáláron egy basszgitár (én leszek a sima gitáros). Néztem, 40ért találtam használtan, ennél jó lenne ha olcsóbb lenne. (nem értek hozzá, ezért kéne segítség)

2021. aug. 5. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Ennél olcsóbban nem nagyon találsz, max hulladékot.
2021. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. aug. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

"Hol vegyek ... ?"


Használt hangszerek esetében elsősorban a jófogás.hu vagy a GS Fanatic weboldalát javaslom.


Mellesleg megjegyzem, a 40.000 Ft-nál olcsóbb használt gitárok nem "hulladékok". Hulladék gitár az, amin nem lehet zenélni, és nem is lehet rendbehozni. Persze még abból is remek dísz lehet, stb. Tulajdonképpen nagyon kevés olyan helyzetet tudok elképzelni, ahol a hulladék szót használnám egy működő hangszerre. Főleg, ha figyelembe veszem a kezdőket vagy a szűkös anyagi helyzetűeket.

2021. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!