Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem voltak régen...

Csak szerintem voltak régen sokkal jobbak a zenék?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy a mostani zenék nem tetszenek, olyan egyformák szerintem. Véleményem szerint a legjobb zenék a 2000-es évek második felében készültek mikor Britney, P!nk, Justin Timberlake, Timbaland, Nelly Furtado, Kesha és hasonló előadókat uralták a ranglistákat. Szerintetek? Vagy csak az emlékek megszépítették a dolgot?

2021. aug. 1. 22:19
 1/7 anonim válasza:
67%

Aki a 2000 évek előtt született annak a mai zene már kevésbé tetszetős.

A generációs különbség sok területen érzékelhető

Ha belegondolsz egy Aszték népi rítus zenéje se tetszik már mindenkinek

Elég szélsőséges példa,de jól szemlélteti

2021. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

"Csak szerintem voltak régen sokkal jobbak a zenék?"

Neem, tőlem eléggé távol állnak a mai slágerek, de objektívan nézve nincs velük gond.

Szerintem a 90-es éveket egyszerűen nem lehet alulmúlni. Indul a többi nótától alig megkülönböztethető minimál szinti alap, fél hanggal mellélőve elkezd rá nyivákolni egy csaj, majd valami végtelenül ostoba szöveggel belepofázik egy csávó, ilyenek szóltak mindenhonnan. Egy olyan korszakot képzelj el, ahol pusztán attól menőnek számítottál, hogy két angol szót képes voltál egymás mellé rakni.

2021. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kérdésed alapján a 20as éveid végén, vagy a harmicas éveid elején járhatsz (bocs ha tévedtem).


ez kb elég jól leírja, hogy mi ez a "Csak szerintem voltak régen sokkal jobbak a zenék?" jelenség.


[link]

2021. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem csak szerinted
2021. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Kinek mi tetszik. Én leginkább a 1990-es, 2000-es évek zenéit szeretem. A pop mint műfaj egészen jó volt. A Backstreet Boys is jó volt, csíptem a zenéjüket. Jó rock zenék a 70-es, 80-as évekből. Manapság inkább ez a lágy fos megy, ami legtöbbször nem túl értelmes számomra. Van, amelyik egészen tűrhető, sőt jó is akad. Az Illeniumot szeretem, bár az sem feltétlen csak ilyen lágy, van pörgős számuk is.
2021. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ennél csak jobbak voltak régebben. A mai fiatal tinik megveszik a méregdrága hangszereket színpadra és kiderül hogy nem is tudnak zenélni. De nem is csodálkozom ezen.
2022. jan. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok.

Manapság talán inkább azért akarsz zenélni, hogy csomóan kövessenek, "szeressenek". Hogy legyél valaki. Nem nagyon adnak semmi újat. Vagy csak nagyon ritkán. Régebben inkább a tehetség volt szükséges az érvényesüléshez. Persze mindenhol ott volt a karizma, a kinézet, a hátszél. Ezek elengedhetetlenek. De jelenleg azért elég sok olyan előadó is akad, akik nagyjából semmi extrák, de mégis ott vannak a sztárok soraiban.

2022. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!