Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen Rock zenéket, együttese...

Milyen Rock zenéket, együtteseket ajánlotok? Az ilyen "lazább" számok érdekelnek.

Figyelt kérdés
Nem egyszer előfordult már velem, hogy youtube-on böngészve olyan együttesek számait hallgattam, akikről korábban nem is hallottam és nagyon jó zenéket csinálnak. Igazából én a "lazább" rock vonalat szeretem, az ilyen hardcore, hörgős metál meg egyebek nekem nem igazán nyerték el a tetszésemet. Jó zenék után kutatok, várom a javaslatokat ilyen vonalon.

2021. júl. 15. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Beatles

Manfred Mann

Queen

Pink Floyd

Blondie

Elvis Presley

2021. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Lord

Edda

2021. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, ment a zöld pacsi mindenkinek, jöhetnek még.
2021. júl. 15. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
black Sabbath,acdc,pink Floyd,carsom coma, nirvana,Guns'N Roses,the clash,u2,kiss,twisted sister,aerosmiht
2021. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lucifer. Az első album inkább még doom metal, a másik kettő már sokkal rockosabb, inkább azokkal kezdj.

Pár szám kezdésként: California Son, Dreamer, Midnight Phantom, Stay Astray.

2021. júl. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!