Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem K-Pop meg úgy összességébe...

Nem K-Pop meg úgy összességében Popzene fanok, mi szerintetek a legjobb K-Pop szám, amit eddig hallottatok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%
Az oké, de mivel a kpop témájú kérdéseket a kpop fanoknak dobja fel, ezért nem értem. Ha nem a kpop fanok válaszaira vagyok kíváncsi, akkor nem tagelem be, hogy kpop, csak h zene. És akk mindenkinek feldobja a kérdést. A kpop téma meg ott van a kérdésben. A tagelés arra jó, hogy aki pl a kpop-ot jelölte kedvenc témájának, azoknak megjelenjen a kérdés.
2021. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
oké félreértetted a kérdést, nem nagy ügy, elfelejtettük, fejezd be ezt hogy a Kérdezőt okolod, hogy ne legyen "gáz"
2021. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem, de logikus amit mondok, nem mentem magam. Elismertem, hogy félreértettem a kérdést egyébként. Ha valakinek nem vagyok kíváncsi a válaszára akkor nem tolom az orra alá a kérdést, nemde?
2021. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

„Nem K-Pop meg úgy összességében Popzene fanok” ez a rész itt mi vaaaaan? Ezt hogy értetted?

Néhány kedvenc:

Blackpink - The Girls

BTS - No More Dream

Twice - Dance The Night Away

NMIXX - Love Me Like This

Itzy - Cake

Stray Kids - S-Class

2NE1 - I Am The Best, Come Back Home

stb stb.....

2023. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!