Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is úgy van vele, hogy a...

Más is úgy van vele, hogy a kpop jókedvre deríti?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 00:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak januárban kezdtem el hallgatni kpopot (és úgy rendesen zenét egyáltalán), így ez volt az első dolog is, amiért rajongtam ilyen szinten (nagyon kevés hobbi mellett), a hovatartozás érzése is végre jót tett, rengeteg barátot szereztem ezáltal (a jelenlegi legjobb barátaimat, hozzáteszem)

Szóval nekem egyértelműen jót tett, és boldoggá tesz minden nap

2021. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is jókedvre tud deríteni, pedig férfi vagyok és hetero. :O Habár a BTS és a többi fiúbanda nekem sem tetszik, de ettől még nem kell azt mondani rájuk, hogy hányingerkeltőek... Más kultúra, más stílus. Nem ártottak a légynek sem. :D
2021. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 10-es válaszoló, tényleg nem kötekedésből, de mi olyat látsz akár a videómegosztó oldalakon, akár a TV-ben ami nem megjátszott? Ezzel az erővel filmet és műsorokat se nézz, mert megjátszott, az egész csak meg van rendezve, nem valódi.
2021. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálam elég zenefüggő, de általában igen 😍


#13 How true...

2021. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!