Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudom letölteni Miley...

Hol tudom letölteni Miley Cyrus Party In The Usa albumát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A torrent társadalmában élünk nyuszómuszó...
2010. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Bűncselekményt akarsz elkövetni? És még segítsünk is neked? Bűnrészességért ugyanúgy elítélhető vagy. És te meg lyányom emeld fel a segged, és takarodj le a boltba! Ott megveheted. Mivel ő ebből él. Vagyis előle veszed el azt a pénzt, ami neki kenyérre kell.
2010. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

úúúristen mekkora egy ostoba vagy második!!!!

letölteni még nem büncselekmény, kivéve ha egy másik adathotdozóra is ráteszed vagy seedeled...

és igen, elég valószínű, hogy májli szájrusz a cd eladásokból vesz kenyeret, nem?? amikor egy koncertjére annyi pénzt kap ami elég lenne egy életre egy átlagos magyarnak... oké, igen tényleg nem szép dolog letölteni, ebben igazad van, na de manapság már ki vesz cd-t?? hidd el ha cd-kből befolyt összeg semmiség egy világsztárnak. sokkal többet kap a rendezvénymegjelenésekért, interjúkért, koncertekért.

szal sztem előbb inkább gondolkozz aztán legyél okos...



ja meg a kérdésre válaszolva, utánanéztem és nincs ilyen nevű albuma a csajnak. ez csak egy szám.

2010. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó akkor hol lehet letölteni az albumait?
2010. aug. 23. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok

[link]

pl itt :) ezen az oldalon amúgy nagyon sok album van fenn érdemes megjegyezni a nevét vagy a kedvencek/könyvjelzők közé berakni :)


elmondom lépésenként, hogy hogyan tudod letölteni, hátha elakadnál vagy nem tudnál angolul.

1. rákattintassz az albumborítóra

2. download feliratra katt (pirosas narancssárgás négyzetben)

3. lesz egy felugró ablak abból kilépsz.

4. utána valszeg megint rá kell kattolnod a downloadra. megint bejön egy oldal loanaol.com a címe.

5. lemész az aljára és ott a click here to start downloadra kattintassz. mindegy melyikre.


utána meg már egyértelmű :)

2010. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon sokat segítettél! :)
2010. aug. 23. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2010. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!