Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az a DnD buli?

Mi az a DnD buli?

Figyelt kérdés
2007. dec. 22. 21:11
 1/6 anonim válasza:
64%
Véletlenül nem DnB buli? Mert az Drum and bass. Magyarul dob és basszus. Idióta hitech gépzene extazisoknak és lsdseknek. Kerüld el!
2007. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

az előző válaszadónak a ****** ******. ezekszerint a hétvégi d'n'b bulikon a rengeteg tizenéves mind szerhasználó? gondolom te is szeretsz valami zenét, ami mondjuk nekem nem tetszik, de attól még én nem tételezem fel rólad, hoyg drogos vagy. "Idióta hitech gépzene" ezekszerint még nem halottál például az E-Z Rollersről, hoyg csak egyet mondjak, aholis komplett zenekar+dj csinálja a zenét. tehát van nagybőgő, dobok, gitár, valami billentyűs, fújósok. meg a dj. és ugyan úgy drum and bass. az más, hogy egy bulin nagy valószínűséggel vinylről, vagy ne adj isten cdről dolgoznak a helyi erők. A dob és a basszus(gitár) pedig a rockzene alapja is, egy powermetal számnak ugyan az a törtütem az alapja mint valami jobbfajta breakbeatnek. az ex meg a papír említése meg már önmagában nevetséges. ha már valamilyen droghoz kellen e kötni, akkor legyen az a marihuána. ÉS hogy mindenféleképp kerülendő? hoyg alkot véleméynt az ember olyanról, amit még nem is látott, nem is hallott?

A kedves kérdező meg szerintem kukkantson bele egyszer egybe, és majd megtudja, milyen is egy d'n'b buli igazából.

2007. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
28%
A D'n'B buli szerintem a legfergetegesebb,ami tortenhet veled egesz eletedben,hogyha szereted a trance, dance, jazz es industrial stilust valamilyen szinten is,akkor ezt imadni fogod. Probald ki egyszer es garantalom nem kell drogoznod ahhoz jol partizhass.
2007. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
EZ-Rollers! Veluk imadtam meg ezt a stilust..:) bevezetonek a legjobb.:) Voltam bulijukon, es en se drogoztam..elotte pezsgo + bor vagy akarmi.. kozben pedig viz... tombolas kifulladasig.:) oda kell a viz
2008. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A drum and bass tényleg nagyon jó. Én is imádom.
2010. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
DnD buli amikor leültök szerepjátékozni, és épp a DnD-re esik a választás.
2010. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!