Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt a BIGBANG-gel?

Mi történt a BIGBANG-gel?

Figyelt kérdés

Most karanténban kattantam ra a Kpop-ra és megtaláltam a BIGBANG-et. Nagyon megtetszett a zenéjük és pár hét alatt a BLACKPINK mellet a kedvenc bandám lett. Viszont ahogy látom eléggé eltűntek az utóbbi években. Próbáltam rákeresni a Google-n, de magyar forrást nem találtam, angolul meg annyira nem tudok, hogy cikkeket olvassak, vagy videókat nézzek.

Valaki leírná, hogy mi történt? Vissza fognak térni, vagy el sem tűntek?



2021. ápr. 28. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom hogy megújították a szerződésüket a Yg-vel de nem igazán tudok erre bővebben válaszolni mivel nem vagyok Bigbang stan, talán ha ide téved egy rajongójuk ő meg tudja mondani pontosabban.
2021. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Négy tag a katonai szolgálatát teljesítette (ami Dél-Koreában kötelező minden egészséges férfinak), közben Seungrit 2019-ben megvádolták különféle bűncselekményekkel, ezért kilépett a bandából, a tárgyalások még jelenleg is zajlanak, közben megkezdte a katonai szolgálatát ő is.

A többiek viszont meghosszabbították a szerződésüket a YG-val, G-Dragon nemrég azt nyilatkozta, hogy dalokon dolgozik, szóval előbb-utóbb visszatérnek majd.

2021. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uuu, köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 28. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Seungri kilepett amiatt amit fentebb irtak. GD es TOP marihuana hasznalata miatt (koreaban illegalis) a koreaiak ellenuk fordultak es nem igazan tamogatjak mar oket. Daeseung altal megvasarolt epuletben pedig prostitucioval kapcsolatos dolgok mentek amirol o "elvileg" nem tudott. Igy a koreaiak o ellen is elfordultak. Taeyangot tartjak egyedul normalisnak es kerik, hogy menekuljon onnan es inkabb szolozzon, viszont vannak olyanok is akik azt mondjak kizart,hogy egyikrol sem tudott. Roviden ennyi.
2021. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!