Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan "nagyobb" gitáros...

Van olyan "nagyobb" gitáros aki copy gitáron játszik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 18:54
 1/10 anonim válasza:
az milyen?
2010. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

-.-


harley b, cort, johnson talán, yamaha, sx .....stb

2010. aug. 22. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyarul szar gitaron? Akkor a Cortot ne tessek ide irni!
2010. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a cort nem szar gitár, te montad, én copyt montam, cort ibanez, metálos les paul, fender féle gitárokat gyárt....egyedi gitárja nem nagyon van
2010. aug. 22. 23:07
 5/10 anonim ***** válasza:

mi az hogy copy? Az ibanez elég nagy márka, mégis gyárt lespault, pedig nemaz ő típusa.

Akkor, az epiphone is jó, azok gibson modelleket gyártanak, zakk wylde pl játszik rajtuk, de akkor sem copy.

2010. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azért válasszuk szét.

Sok nagy cég is gyárt mondjuk Les Paul formát. ESP, Ibanez, stb, de attól még azok jó gitárok.

A Harley Bentonnak meg pl van olyan típusú gitárja, amit kb csak ő gyárt, mégis rakás szar az egész, nem fogja normális gitáros azt használni.


Az SX tényleg szar, de pl yamaha? Yamahának vannak saját tervezett gitárjai, meg az amúgy is jó márka, szal ennyii:D

2010. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és még egy értékelhető válasz.....SEM
2010. aug. 23. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mert? Az enyém mér nem volt értékelhető?

akkor hátha ezt értékeled

James Hetfield sokszor játszik Les Paul gitáron, ami a Gibson gyártmánya volt alapból, de az ESP is gyárt belőle, és James azt is használja

sőt, még érdekesebb, az iron cross mintás gitárt is gyártja mindkét cég, 1-2 kicsi eltérés van rajtuk:

[link]

Ez a Gibson Les Paul Iron cross

[link]

Ez pedig az ESP Les Paul Iron cross

érdekes válasz volt?:D értékeld

2010. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

de ne legyél már rohadt pofátlan, az előbb itt verted a nyálad hogy nem kapsz értelmes választ, írok egy értelmeset, kíváncsi vagyok a véleményedre, aztán meg nem bírsz visszaírni?

biztos megvagy már vagy 12éves;)

2010. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17 :) amugy értékeltem a választ....no comment
2010. aug. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!