Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Voltatok Gorillaz koncerten a...

Voltatok Gorillaz koncerten a szigeten?

Figyelt kérdés
aug-12-én volt. Ha igen, hogy éreztétek magatokat? jó koncert volt?
2010. aug. 22. 18:15
 1/3 anonim válasza:
nem voltam, de elhisszük hogy jó volt:P
2010. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem voltam, ezért érdekelnének a tapasztalatok.
2010. aug. 23. 16:05
 3/3 anonim válasza:
látom h 2010-es a bejegyzés, de nem érkezett rá rendes válasz...ezért bocsi, h most írok.. de! én hatalmas gorillaz mániás vagyok, egyszerűen imádom őket, élek-halok értük, a koncerten is ott voltam.:) iszonyatos nagy tömeg volt, de a koncert egyszerűen zseniális!!!! alig fértünk be a fedett sátorba, (A38), de a zene nagyon jó volt:D hihetetlenek élőben!! gondolom arra lennél kiváncsi, hogy zajlik egy ilyen zenekar koncertje, aminek tulajdonképpen rajzfigurák a tagjai.. hát erre is van megoldás! a színpad elejére ki volt feszítve egy hatalmas kivetítő, amin ugyan át lehetett látni, de nyilván homályosan látszódott, mi van mögötte. erre a kivetítőre az éppen aktuális szám klipjét vetítették rá, és a kivetítő mögött voltak felállítva a hangszerek, illetve ott voltak a zenekar tagjai...:) pontosan nem tudom, h h voltak a számok sorban. de az első szám a clint eastwood volt. a feel good inc.-re pedig konkrétan megőrült mindenki, olyan toporzékolás volt, h beremegett az egész padló!!! kicsit elragadott a hév a sztorizásban, de remélem kielégítő választ adtam :)
2012. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!