Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud megoldást interface...

Valaki tud megoldást interface leváltására?

Figyelt kérdés

Eddig hangkártyával és pluginnal gyakoroltam. Ugye az ágyon laptoppal és hangkártyával. De már elegem lett abból, hogy egy tortúra míg össze szerelem az egész cuccot, és ha össze szereltem, akkor is van hogy random lecsatlakozik a gépről a hangkártya, amit a windows nem tolerál és összeomlik. Persze ez eléggé rombolja a hangulatot. Már annyira elegem lett az egészből, hogy egy ideje elő sem vettem a gitárt.


Legjobb lenne valami jobb erősítő, amivel lehet fejhallgatóval is gyakorolni. Vagy multi. De sajna nem úszkálunk a pénzben. Szerintetek a vox féle fejhallgató erősítő megoldása mennyire jó minden napi használatra? Mennyire meríti az elemet? Mert azért nem igazán van kedvem minden héten új elemet venni.


2021. ápr. 4. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Legjobb ár érték arány: Boss Katana Mini.

Ezzel kezdtem anno, mai napig megvan. Szerezz hozzá egy használt multit esetleg, az egyszerűbbeknek nem vész az áruk.

2021. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!