Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson tényleg...

Michael Jackson tényleg utálta a nőket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 08:46
 1/10 Musztafa Kebab ***** válasza:
36%
Homoszexuál volt.
2021. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem utálta, csak a saját neméhez vonzódott, én is úgy tudom.
2021. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
nem volt homoszexuális, nem tudom, honnan szeditek ezeket.
2021. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg a gyerekekkel való fajtalankodásból, mert kisfiúkkal kezdett ki, lányokkal sosem.
2021. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

#4 hány bíró mondott ki ilyet? egy sem.

ehhez képest viszont nőügyei, azok voltak bőven.

2021. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem utálta a nőket és nem is volt homoszexuális


Tessék végig olvasni



"Michael fotósa Todd Gray: "Emlékszem egyszer a turnén az egyik fickó és én elmentünk nőket keresni és mikor visszajöttünk Mike megkérdezte mit csináltunk az este. A fickó, akivel voltam azt mondta: "Elmentünk horgászni." Horgászni? Eltartott pár percig, míg leesett neki, hogy mit akart ezzel mondani a fickó, de mikor végre megértette nevetett és állandó viccünkké vált, hogy mindig megkérdezett minket, amikor találkoztunk: "Szóval fúk, voltatok ma horgászni?"


Interjú Michaellel és a tesóival 1979. február 19-én:


Kérdés: Mit szeretsz legjobban csinálni?

MJ: Horgászni. (A tesók röhögnek.)


Frank Cascio könyvéből:


"Időnként rajongók jöhettek fel Michaelhez a hotelszobájába. A lányokat halaknak neveztük - mivel sok hal van a tengerben - és a legagresszívebbeket barrakudáknak. Vitatkoztunk róluk, viccelődtünk azon melyik lány az övé, melyik az enyém. Azt mondtam: "Legyünk realisták, te csak a csali vagy."


Ezért van az Invincible album könyvecskéjében, amikor köszönetet mond nekem az, hogy "hagyd abba a horgászást". Az évek során Michael közelebbi kapcsolatba került néhány rajongóval, voltak alkalmi barátnői, de házas ember volt, így semmi visszás dolog nem történt."


2003. júniusában látogatás Gary-be. Rajongók futnak a limuzin után és egy lány rajongó nagy mellekkel hozzá nyomja magát a limo ablakához.


MJ: Van itt pár JÓ halacska!


MJ: Van néhány jóóóó halacska ott! Ooh! Az ott!

Karen Faye (nevet): Ó, nézd azt ott! Nézd! Nézd!

MJ: Nézd a cicijeit! (Nevet.) A cicijei így csinálnak... (mutatja).


MJ: Mondjátok meg a rendőröknek, hogy legyenek finomak azokkal a lányokkal, ne legyenek durvák (rámutat egy lányra). Az ott tetszik.

Unokatesó: Nekem is.


Karen Faye és Michael Bush interjú az ABC-n:


ABC: Michael Jackson meleg volt?

Karen: Abszolút nem.

ABC: Ezt elég nagy meggyőződéssel állítod.

Karen: Akárhová mentünk, ő mindig... horgászásnak hívta. Mindig nézegette a csinos lányokat. És azt mondta: 'Turkle, Turkle, az nagyon jól néz ki. Ó, nézd, nézd hogy lobog a haja!

ABC: Szóval nem gondolod, hogy ez csak színjáték volt?

Michael Bush (rázza a fejét): Nem.

Karen: Mi? Hogy nekem játszotta volna magát?

ABC: Igen.

Karen: Nem. (rázza a fejét) Nem, abszolút nem.

ABC: Volt olyan valaha, hogy fiatal férfiakat kommentált?

KF & Bush: Nem, nem.

ABC: Tehát nem gondoljátok, hogy csak próbálta elrejteni a szexualitását?

KF: Nem (mindketten rázzák a fejüket).


Michael örmény sofőrje, Gokor (a "Who is it"-ben látható autón a rendszám "GOK" rá utal) egy interjúban Örményországban azt mondta, hogy amikor Londonban voltak és csinos nők mentek el mellettük, akkor Michael mindig örmény szavakat használt ha a nőkről akart Gokorral beszélni, hogy ha a gyerekei a közelben voltak, akkor ne értsék amiről beszélnek. Mindig azt mondta: "lavna che Gokor", ami azt jelenti: "nem csinos, Gokor?" vagy a csinos nőket "csinos halaknak" nevezte. Arról is beszélt Gokor, hogy volt egy nő, akit Michael nagyon szeretett és sok évig mellette volt. Nem volt titok, de a kilétét titokban tartották.


Tim Whitehead, MJ unokatestvére:


"Nem meleg, ebben igazán biztos vagyok. Sokszor elsétált mellettünk egy csinos lány és Mike odasúgta nekem: "Héj, mit gondolsz róla? Csodálatos, nem?"


Steve Hoefflin, MJ plasztikai sebésze:


"Az évek során töltöttünk időt együtt és könyveket, magazinokat nézegettünk. Michael mindig a csinos lányokról szóló magazinokat nézegette, sosem a fiúkat."


"Miután kijött a Thriller megkért, hogy vigyem el a Playboy palotába, hogy láthassa a szép lányokat. Én barátságban voltam Hugh Heffnerrel, leszerveztem és vele voltam, amikor arról beszélt milyen szépek és kívánatosak a nők. Mindig, amikor vele voltam - akár turnén, akár máskor - mindig kommentálta nekem és másoknak a szép lányokat, akiket látott."


Jermaine könyvéből a Victory turné idejéből:


"Testvérekként együtt utaztunk a stadionokba, de máskor nem mindig mentünk ugyanazzal az autóval, mert a Jehova Tanúi vének két helyet foglaltak el Michael mellett. Máskor ott volt Frank Dileo és a fotós Harrison Funk is. Az, hogy egyre nőtt a csapat azt jelentette, hogy nem mindig lehetett együtt utaznunk. De a következő történet egy vicces történet Michaelről, amiben Harrison asszisztált. A furgonjuk megállt Kansas City-ben egy lámpánál, amikor Michael észrevett két prostituáltat az utcasarkon, az egyik flitteres forrónadrágot viselt. Michael szemei csak úgy jártak. "Ó, egek, üssetek meg!" - mondta játékosan. Ez egy Jackson-kifejezés arra, hogy "Ó, wow, bomba jól néz ki." Aztán amikor a lámpa átváltott, kidugta kesztyűs kezét az ablakon és integetett.


Három prosti bámult, azon tűnődve, hogy talán.. talán... lehetséges-e, hogy ez Michael Jackson volt? Csak hogy biztosak legyenek benne Michael kinyitotta a furgon ajtaját egy kicsit és visszanézett, amint a furgon elindult. Megmutatta az arcát, kuncogott és aztán visszazárta az ajtót. Hátrafordult és látta, amint a prostik fel és le ugrálnak izgatottságukban. Nem tudom a két Jehova Tanúja mit gondolt erről a kis intermezzóról, de Michaelt nagyon feldobta és egy dolgot világossá tett: nem volt mindig jófiú.


Testőr a Bad turnén:


Amikor Berlinben autózgattunk Michael mindig megnézte a miniszoknyás, magas sarkús nőket: "Nézd a csípőjét!" és "Nézd a fenekét!" - mondta. Azonban amikor elmentünk egy ilyen lány mellett észrevette, hogy egy 50 éves nő. Mondanom sem kell, hogy én és Michael jót röhögtünk a dolgon. Egyértelmű-e, hogy Michael szereti a feneket?


A WAMO pittsburgi rádiónál valaki 1998-ban elmesélte, hogy amikor a Victory turnén találkozott MJ-vel, akkor még nagyon kis félénk volt. Majd újra találkoztak a 90-es évek végén vele és Teddy Riley-val és még valakivel és MJ teljesen más volt. Nyitott, vicces, nem félénk és állandóan a nőket nézegették Teddy-vel és ezzel a DJ-vel és pár másik sráccal. Valaki megkérdezte tőle mit tart a legvonzóbbnak egy nőben és ő azt mondta, hogy a világos szemeket és hosszú lábakat, aztán rámutatott egy bigére, amelyikre illett a leírás és a srácok egyetértettek, hogy bombázó.


Mark Lester, 2000


"Elmentünk ebédelni vagy egy kávéra és nézegette a nőket, akik ott mentek el és azt mondta: "Ő édes, szép feneke van.", de aztán elnézést kért.


Howard Stern interjú Schmuley rabbival, 2001 április:


HS: Itt vagyunk Schmuley rabbival. Michael meleg?

Rabbi: Michael egyértelműen heteroszexuális.

HS: Honnan tudod?

Rabbi: Mert mindig mondta nekem, hogy milyen szép nők vannak.


A rabbi könyvéből:


Rabbi: Ha egy nő elvonul melletted és látszik az egész dekoltázsa...

MJ: Frank szereti ezt.

(MJ rámutat Frank Cascióra, aki mellettünk ült. Mind nevettünk.)

MJ: Persze, hogy oda akarsz nézni.


Aaron Carter, 2003


"Ha látott egy lányt, mindig kommentálta. Vagy meg akarta érinteni a fenekét. A lányokat szerette."


MJ 2007-2009 közötti testőrei:


"MJ csodálta ahogy a nők viselték a hajukat, ahogy öltözködtek. Mindig kommentálta a nőket, akik elmentek mellettünk. Megkérdezte tőlünk mit gondolunk bizonyos nőkről. Szeretett beszélni."

2021. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Az első igazi szerelmem Tatum O'Neal volt. Egy Sunset Strip-i klubban, az On the Roxban találkoztunk. Mindketten felírtuk a telefonszámunkat, és gyakran hívtuk egymást. (...) Először az On the Roxban eltöltött éjszakán fogta meg a kezem. Amikor összetalálkoztunk, én egy asztalnál ültem, s hirtelen ott éreztem a puha kezét az enyémen. Tatum volt az. Valószínűleg másnak ez nem sokat jelentett volna, de nekem maga volt a mennyország. Megérintett! (...) Szoros kapcsolat alakult ki köztünk. Szerelmes lettem belé, és ő is belém. Hosszú ideig nagyon közel álltunk egymáshoz. Később a kapcsolatunk jó barátsággá alakult át. Olykor még most is találkozunk, s azt mondhatnám, ő volt az első szerelmem - Diana Ross után."
2021. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Michael Jackson 14 évesen a lányokról


"imádom nézni a lányokat! Ha csak nézhetek egy lányt, már minden okom megvan a mosolygásra. Ők egészen különlegesek és ehhez méltón kell velük bánni. Ezért mondom mindig, ne bámuld közvetlenül a csajt! Elkezd majd nyugtalankodni, hogy biztos kócos a haja, vagy elkenődött a sminkje. Ez ahhoz hasonlít, mint mikor az ember egy művészeti kiállításra megy gyönyörű festményeket nézni. Ha megfelelő módon szemléli a képet, akkor érti meg igazán a lényegét."


" Azok a srácok, akik kategorizálják a lányokat, elsiklanak a lényeg felett. Annyira el vannak foglalva a pontozással, hogy nem látják... úgy értem nem látják igazi valójukban a lányokat."


"Ahogy egy lány sétál. A járásból sok mindenre lehet következtetni. Hogy vidám, vagy szomorú, büszke-e női mivoltára. Aztán ott vannak azok a lányok, akik annyira gyámoltalanok, hogy legszívesebben odarohannék hozzájuk és megölelném őket. Ha esetleg olyan szerencsés vagyok, hogy közelről láthatom az arcukat... nos, az olyan mintha a kedvenc

desszertemet kapnám egy finom ebéd után"

2021. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerelmes volt Diana Ross-ba



"Amikor megtudtam,hogy Diana Ross férjhez megy, tulajdonképpen örültem. Tudtam,hogy boldog lesz.Mégis nehéz volt igazán örülni annak,hogy Diana felesége lesz egy férfinak,akit még csak nem is ismerek. Azt akartam,hoggy boldog legyen,de azért egy kicsit fájt, és féltékeny is voltam. Mindig is szerettem Dianát, ahogy mindig is szeretni fogom."

2021. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Koda kumi nevezetű Japán énekesnő is tetszett neki és persze Beyoncé is
2021. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!