Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lesz a BTS-sel 2027-ben?

Mi lesz a BTS-sel 2027-ben?

Figyelt kérdés
Halii. Tudom, alulinformált vagyok, de mindenhol ilyen videókat látok, hogy BTS, meg 2027, és nem tudom, hogy miről van szó.

2021. márc. 12. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ezt arra alapozzák, hogy koreában kötelező a katonai szolgálat, és kb akkor kell bevonuljanak katonának, tehát egy ideig biztos nem lesznek, vagy nem a jelenlegi formátumban
2021. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:(( köszi a választ <3
2021. márc. 12. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2027-ben lesz elvileg a disband, amikor a banda feloszlik.

Megtették volna ők ezt már hamarabb is,de valamilyen oknál fogva meghosszabbították a szerződésüket a céggel így a rajongók örülhetnek,mivel +7 év a fiúkkal.

2021. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 Jinnek már jövőre be kell vonulnia, mivel idén már 29 éves és max. 30 éves korig lehet kihúzni, hogy nem vonuljon be. Ergó a 2022-es évben búcsút kell neki mondani legalább másfél évre. Aztán szépen sorban követik majd a többiek is.
2021. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😭😭
2021. márc. 14. 00:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog lejárni a szerződésük, tehát feloszlik a zenekar. :((
2021. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
amúgy 2024-re a legtöbb tagnak be kell vonulnia 2027-re meg valószínűleg rég fel fognak oszlani és feledésbe merülnek max csak a hard core fanok fognak emlékezni rájuk... de maga a kpop világ kifogja vetni magából mert jön az új divat
2021. márc. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
én amúgy 3 évet adok nekik! egyrészt 3 év múlva kb a fele tag bevonul és mivel ez kpop ezért nem maga a bandát szeretik hanem nagyon sok esetben 1-2 tag marasztalja a fanokat! (mindegyiket kedvelhetik de általában 1-2 tag miatt marad a fan) a katonai szolgálat alatt a maradék szépen lezuhan amire meg vissza jönnek addigra megint egy része a ragoknak bevonul valamint az addigi fanok is elmennek mert jönnek az új bandák...
2021. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát én nem tudom bármelyik banda mikor lesz olyan népszerű mint a Bangtan,de meglássuk :D


Nagyon sok rajongó van aki nem hiszem hogy csak ilyen könnyen elhagyná őket, és köztük vagyok énis. Egyszerűen annyira hozzám nőttek (vagy én hozzájuk) hogy még akkor sem tudnám őket elfelejteni ha már nem lesznek együtt és higyjétek el, rajtam kívül még nagyon sokan vagyunk így army-k.

Aztán ott van az is,hogy lehet együtt már nem lesznek annyira népszerűek,de a tagok külön-külön szóló karrier mellett még lehetnek azok! Sőt eleve a BTS sem lesz hamar elfeledve,a 1D sincs már együtt jó pár éve de még mindig forog körülöttük egy bizonyos szintű hype, és szerintem ugyanez lesz a BTS-el is. Igen, egyszer valamikor a távoli jövőben teljesen lejárnak de az biztosan nem 5 év múlva lesz. Szerintem a BTS a maga módján igenis elért olyan sikereket hogy a köztudatban maradjanak,akár tovább is mint pl a 1D. És hidd el,a kpopban nem lesz még egy olyan banda mint a fiúk,hear me out ;)

2021. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es azert erre ne vegyél mérget bármi megeshet! És azt is tedd hozzá hogy azért az a 30-50 millió fan nem valos szám! Ebből olyan 15-20 millió lehet a valos

A koncert jegyek világ turnén 2 millió jegy kelt el!

Az albumoknal 4,5 millió na most a legtöbb fan 3-at vesz azaz itt is durván 2 millió fizető volt

Ezek a hard core fanok akik tényleg emlékezni fognak azaz én szerintem a bts-nek van 3-4 millió fanja aki nem divat fan!

Azt is tedd hozzá hogy sokan az ázsiai láz miatt ismerték meg és sokaknak tényleg csak ki növési divat 🧐

2021. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!