Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted milyen volt Frankie...

Szerinted milyen volt Frankie Wilde? 2002-ben eltünt én azt hallottam

Figyelt kérdés
Láttátok már a Nesze neked Pete Tong címü filmet? Tiesto, Paul van Dyk, Carl Cox, Sarah Main és még sok DJ azt mondja a filmben hogy jó volt és ezt én is megerősítem! Szerintem a világ legjobb DJ-je volt! Imádom! Utánozhatatlan! Egy DJ isten!
2010. aug. 18. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez valami vicc? Hahahaha.


FW egy kitalált személy. nem létezik, csak a filmben.

2010. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát az igaz hogy aki a filmben Frankie Wilde az Paul Kaye, de Frankie Wilde élt vagy él ki tudja állítólag 2002ben eltűnt egy tengerparton volt ott csinálta meg az utolsó lemezét állítólag ezt ki sem adták, és mióta eltünt nincs is hír róla se a neten se máshol azt sem irják hogy 2002ben eltünt! na mind 1 nem csak kitalált személy vannak zenéi a neten!
2010. aug. 26. 23:32
 3/12 anonim ***** válasza:

hülyékkel ne foglalkozz! :)

Nekem is nagyon tetszett. Amióta eltűnt tényleg nem is lehet róla tudni semmit?

2011. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy áldokumentum-film. FW egy kitalált személy.
2011. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wincho válasza:
39%

http://www.youtube.com/watch?v=S2PosD-9GvI


Hát ez nagyon nem áll dokumentum film babáim, Frankie Wild nem kitalált személy... Ennyire idióták nem lehettek :D :D pfffffff

2012. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én még a mai napig sem tudom hogy létező személy volt e vagy csak kitalált, pedig már nagyon sokat kutattam és semmi.:(

Ha gondolod, írj privit és mesélek.(:

Wincho, utolsó válaszolónak üzenném, hogy lesse meg


A film elején lévő mondat:

A film igaz történet alapján készült.

A film végén pedig hogy a film kitalált és semmi köze a valósághoz.

Én hiszek benne, hogy létezett, de semmi bizonyíték rá.:'(

2012. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Frankie Wildd nem kitalált személy, és az tényleg engem is összezavar amit az előttem szóló is leírt hogy a film elején azt állítják hogy igaz történet alapján, a végén meg beközlik hogy rohadtul nem igaz .. szóval én sem tudom hogy ez most pontosan igaz lehet-e..

Arról találtam cikket hogy "ál" dokumentum film itt a link : [link]

De hogy a történet mennyire valós azt nemtudom...

2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Frankie Wilde létező személy. Alias DJ Sammy!


[link]


A filmben sok fikció is van persze.

2013. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
javaslom a sok marhának, aki azt hiszi Frankie Wilde igazi személy, nézze meg az igazi mao, és az olajfalók c. filmeket...
2013. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megerősíthetem, hogy az "It's All Gone Pete Tong" c. film Dj Sammy életpályájának egy zűrösebb részét dolgozza fel, de Frankie Wilde csupán a karakter KITALÁLT filmbeli neve!!! Aki pedig életrajzi bizonyítéknak tekint egy ezen a néven közzétett YT-os videót az vegye a fáradtságot és nézze meg alaposan a film soundtrack-jét, és legnagyobb döbbenetére rálel majd, hogy azon számok különféle DJ alkotásai.


Ui.: Ne legyetek már ilyen szánalmasak, hogy minden marhaságot készpénznek vesztek csak mert láttátok a TV-ben, mert így iszonyat módon meg fognak vezetni másban is.


Uui.: Mellesleg a film hatalmas alkotás, a zenék meg nagyon ütősek, de ettől függetlenül nagyrészt fikció, mint ahogy Enterprise űrhajó sem létezik, hiába van rajongói klubja, sőt pár kattant klingonúl is beszél…

2013. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!