Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A legújabb zeneszámomban...

A legújabb zeneszámomban szeretném éneklés közben teljesen levágni a derékig érő hajamat, de félek hogy ez túl drámai lenne a rajongóim számára, mit tegyek? 29L

Figyelt kérdés

Már hosszú évek óta foglalkozom énekléssel és a YouTube-on és Facebook-on, illetve más közösségi oldalakon is, hála az égnek, sok rajongóm van. Rengeteg motivációt jelent ez a számomra és folyamatosan mellettem vannak a követőim, ami fantasztikus érzés. A művészetem illetően, mindig próbáltam valami újabbat és újabbat belevinni mind az éneklésbe, mind a zeneszámokba. A mostani tervem azonban jóval drámaibb, mint az eddigi ötletem.


Azt szeretném tenni, hogy éneklés közben teljesen levágom a derékig érő hajamat. Azt csinálnám, hogy a videóban éneklek, aztán összefonom a hajam és levágom, utána pedig a maradékot lenyírom teljesen kopaszra. Azért szeretném ezt megtenni, mert egyrészt már régóta érdekel a dolog hogy milyen érzés lehet, másrészt pedig, szeretném eladományozni a hajam rákos gyerekek részére. Eleve egész életemben hosszú hajam volt és már nagyon unom, szeretnék változatosságot!


Maga a videó és ének története a következő lenne. Az egész videó a szobámban játszódik, ahol nagyon sok a rózsaszín és a lányos holmi. A falon a vidám festményeim és plakátok láthatóak. A szobában levő virágokat szimatolnám és kinéznék az ablakon. Arról énekelnék, hogy az élet mulandó és hogy ne azért éljünk, hogy másoknak megfeleljünk, hanem azért hogy önmagunk lehessünk és hogy azt csináljuk amit szeretnénk, amitől ki tudunk teljesedni. Aztán összefonnám a hajam és elővenném a szekrény fiókjából az ollót, utána pedig elkezdeném levágni a hajam éneklés közben. Amikor ez megvan, elővenném a hajnyírót és teljesen leborotválnám kopaszra. Legvégső jelenetként mosolyognék a kamerába boldogan.


Attól félek, hogy ez túl drámai lenne a rajongóim számára. Nyilván ez az én testem és én döntöm el mit szeretnék csinálni vele, de akkor is. Sohasem csinálnék olyan zenevideót, ami sértő vagy etikátlan. Egyébként az egészhez az ötletet nekem ez a videó adta. Nálam nyilván más lenne a zene és én énekelnék is, illetve teljesen kopaszra borotválnám le a videó végén. De a hatás és hangulat terén nagyon hasonlóra törekszem, mint amit itt látni.


https://www.youtube.com/watch?v=jZjb48-tYQg


Mit tegyek? Én nagyon szeretném megcsinálni ezt a zeneszámot és úgy érzem, hogy nagyon nagy hatása és eredménye is lenne. De félek, hogy a rajongóimnak ez túlságosan drámai, sokkoló lenne. Közeli ismerőseim mondták, hogy talán marketing szempontból sem lenne jó ötlet, mert sokan éppen a derékig érő hajam miatt figyelnek fel rám, ez tesz engem egyedibbé. Hallgassak a szívemre és készítsem el ezt a zenevideót, vagy a rajongóimra való tekintettel mondjak le róla, mert ez túl megrázó lenne nekik?



2021. febr. 26. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg linkeld be az egyik videód.
2021. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Több buktatója van a dolognak. Egyrészt a fogadtatása, ami lehet negatív, sokkoló, arról nem beszélve hogy nem biztos hogy a mondanivaló és képi világ egymást erősítik. Másrészt a kivitelezése, nem biztos hogy ennyire komplex dolgok beleférnek egy átlagos 3-4 perces klipbe. A legnehezebb része pedig az, hogy csak egyszer lehet élesben megcsinálni, nincs lehetőség bakizásra. Miközben egyrészt úgy hangzik mintha amatőr módon lenne felvéve a dolog, másrészt saját magadban sem lehetsz biztos, hogy az időkorlát, a teljesítési kényszer és stressz miatt te őszintén tudnál egy ilyen művelet végén mosolyogni, tehát nem lenne hiteles a dolog.

A linkelt videó jóval kevesebb tartalommal bír és egyszerűbb a cselekménye is, mégis elment 4 perc azzal, hogy felépítsen valamilyen érzelmet a nézőben, holott csak az összefogott haját vágta el középen. Te kb. ennyi idő alatt énekelni akarsz, üzenetet átadni, hajat vágni, majd nyírni, sehogy nem fér bele.

2021. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 te komolyan elhiszed amit a kérdező rizsázik? Kb krvra senkit nem érdekli, hogy levágja a haját, nemhogy "sokkoló" legyen.
2021. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

18:39


Nagyon szépen köszönöm a tartalmas és hosszú üzenetedet! Teljesen igazad van sok dologban. Abban is, hogy nagyon sok a kockázatos tényező. Tényleg nem szeretném, hogy "negatív" reakciót kapjak a rajongóktól. Másik dolog, hogy egy ilyen műveletnél tényleg nincs hibázásra lehetőség, nincs "Akkor vegyük újra a jelenetet!" dolog. A korábbi zenevideóimnál tényleg volt annyi könnyítés, hogy gyakran tudtunk újraforgatni valamit, ha hibáztunk. Mások is szóltak, hogy "A kevesebb néha több!" és hogy "Ne legyen túlbonyolítva a dolog!". Mondtak olyat is az ismerőseim, hogy ha már mindenképpen csinálni szeretnék hajvágós videót, akkor egyszerűen csak szóljon arról a zene és a videó, hogy önmagunknak feleljünk meg és ne a mások által ránk rakott elvárásnak. Olyan ötlet is volt, hogy legyek mértékletesebb a hajvágással, pl. csak a vállamig vágjam le a derékig érő hajamat, mert az "kevésbé sokkoló".


Egyébként nem ez lenne az első eset, hogy van egy olyan zene videó, amit ugyan szerettem volna elkészíteni, de közeli ismerőseim lebeszéltek róla. Abban a hihetetlenül jó helyzetben vagyok, hogy engem 100% százalékban támogat a családom, mellettem vannak mindig! Igazából most is mellettem vannak, egyedül Édesanyám rökönyödött bele a dologba, hogy szeretném leborotválni a hajam, neki ez sokkoló lenne. De külön kiemelte, hogy "Felnőtt nő vagy, azt csinálsz amit szeretnél, ez a te életed és tested!", vagy hozzátette, "Én félek hogy csúfolni fognak téged az interneten ha kopaszra levágod a hajad, sokan bunkó módon belekötnének a dologba és ettől féltelek téged!". Nem először lenne az, hogy támadnak engem, pl. egyszer amiatt csúfoltak ki sokan, mert az egyik korábbi zene videómban sírtam és akkor olyanokat írtak, hogy "Olcsó műkönnyek a Like-ok kedvéért!" és hogy "Sír a kislány, hátha jobban felfigyelnek rá!". Bevallom ez főleg azért esett rosszul, mert az a videóm éppen azután készült, mikor meghalt a 11 éves macskám, akit nagyon szerettem. (Maga a videó sem a vidámságról szólt egyébként.)


Szóval nem tudom... Én tényleg szeretném megcsinálni ezt a kopaszra vágós videót, mert egyrészt tényleg fontos lenne nekem lelkileg (eleve már kezd nyomasztani évek óta, hogy egész életemben úgymond bele voltam erőltetve a hosszú haj dologba, mert mindig azt mondták hogy mennyire hiányozna nekik ha levágatnám, meg hogy "Csak akkor szép egy nő igazán, ha hosszú a haja!" stb...), másrészt pedig, egy lezárás is lehetne az én részemről. (Hamarosan 30 éves leszek.) Most leginkább arra hajlok, hogy maga a videó elkészülne, de kevesebb tartalom lenne benne és egyszerűbb sztorira és megoldásokra törekednék.

2021. febr. 26. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
És még mindig nem linkeled egyik videódat sem.
2021. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Senki se tudja ki vagy.

Az hogy anyukád kommenteli a gagyi videóidat, meg 300 ezerszer kattint rá az azt jelenti sztár vagy? jesszumpepi. :D

2021. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 -os kommentelő... te drága! gratulálok, most nagyon megmondtad a tutit. a te anyukád biztosan büszke rád, hogy látatlanban alázol számodra ismeretlen embereket, gondolom erre nevelt. nagyon ügyes vagy! most nincs időm ilyenekre, de majd ha ráérek, tapsolok neked érte.


kérdező: gondold át, mit hogyan szeretnél. ha kevés az idő, megcsinálhatod hosszabb videóban, pl. készítesz egy introt (vannak olyan videoklipek, amelyeknek az elején 1-2-3 percig történik valami, vagy csendben, vagy beszélnek a szereplők, aztán kezdődik a zene), vagy a zene közben bevágsz egy kis csendet, amíg történnek az események. mindenesetre, nagyon gondold át, tervezd meg, és ha úgy érzed, hogy rendben lesz, vágj bele (szó szerint hehe) :)

amúgy én is kíváncsi vagyok már, hogy ki lehetsz te, de megértem, hogy nem "mutogatod magad", a helyedben én sem ezen az oldalon szeretnék rajongókat szerezni.. túl sok itt a rosszmájú, frusztrált, pontpontpontkalap ember...

2021. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

#7 tele a mostani világ ilyen önjelölt "sztárvagyok" szerencsétlenekkel, mint az a loka pantera is vagy ki volt, az az amúgy fehérvári prostiuált.. megjelent, előadta hogy mekkora atyaúrissten világsztár, 15 másodperc után kivágták mint a taknyot, hisztizett, földhöz verte magát etc.

Meg a szintiboJ meg hasonlók. Allűrök vannak rogyásig, de tudás, alázat, minőség, nyomokban sem.


Ezek egy dologra jók, a mónikasóba röhögni 1,5 percben

. Egyre inkább azt érzem hogy vissza kéne hozni az ORI vizsga intézményét. :)

2021. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

És még valami.

Hidd el, aki minőségi tartalmat tol, és ténylegesen minőségi befutott előadó, az nem egy gyakorikérdésekre fog jönni.

Valamint nem "legújabb zeneszáma" van hanem frissen megjelent lemeze. :)

2021. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó jut eszembe a kérdésről, de inkább a kérdezőről: ijesztő.


Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a kérdező nem egy híresség, nem is énekes, de még csak nem is nő, hanem egy hajfétises férfi.

A videó amit küldött egy fétiscsatornáról van.


Nagyon betegnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyen sztorikat találjon ki, meg mondjuk az élvezeti faktort sem értem benne.


Ez is az ő kérdése:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2021. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!