Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki elmesélné, hogy mi...

Valaki elmesélné, hogy mi folyik most Soojin és Hyunjin körül? Olvastam, hogy mind a kettőjüket zaklatással vádolják, de az angol tudásom miatt nem igazán értettem mi folyik pontosan.

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

4 napja, Február 20-án, Soojin-t egy lány a tesójának bántalmazásával vádolta meg, aki S osztálytársa volt. Azt írta, hogy a tesóját és egy másik lányt a mosdóba hívta, ahol felpofozta őket, utána állítólag undok pletykákat terjesztett róluk. A lány tesóját pedig "kivetettként" akarta számon tartani. Az eredeti posztoló (OP) már régebben is írt róla, évekkel ezelőtt, csak a rajongók heves támadása miatt órákon belül lekerült az a poszt. De képernyőképek előkerültek róla.

Egy másik SNS-en is előkerült egy másik áldozat, aki azt állítja középsuliban Soojin bántotta őt.

21-én Cube nyilatkozatott tett, ahol tagadta a vádakat. Erre OP leírta, hogy régen a tesója és S közt volt egy telefonhívásos vita, amibe OP is beleszólt. Ezt a vitát S be is vallotta Cube szerint.

3 napja S is nyilatkozott, ahol bevallott ezt-azt. Ivászatot, cigi párszori kipróbálását, nem megfelelő öltözködést (?), meg nem megfelelő viselkedést, de a zaklatást tagadta. Olvastam is (angol fordítást), amit írt és hát.. arra hivatkozik, hogy nem a legjobb a memóriája és nem mindenre emlékszik pontosan, de úgy gondolja ő nem tett ilyent és nem tett volna ilyent.. de közben kiderült, hogy OP egyszer sem állította a nevét sehol, de S rögtön az ő nevét mondta.

Szintén 3 napja egy másik Wawoo középsulis diák vallotta be, hogy őt is zaklatta. Viszont ő suli látogatási papírt fotózott be, ahol minden adata látszott, így biztosítva, hogy tényleg egy időben és egy helyre jártak suliba. Állítólag S kint szokott várni a kapunál és pénzt követelt/vett el a fiataloktól, idősebb srácok társaságában. Állítólag a tanárok/suli fejesei többször rajtakapták cigizésen. S megpróbálta a 2. OP kabátját elvenni/ellopni, de nem jött össze, S felpofozta 2.OP-t és összetollazta a kabátot.

Aztán azóta valamilyen P betűs kozmetikai cég arca lett kb egy hete, de a cég levette/eltűntette S képeit. Lett volna jelenésük valahol (a válasz írása közben végig az AllKPop cikkeit használtam forrásnak, de ezt most ne haragudj, kicsit lusta vagyok kikeresni😳😅), de végül lemondták. Azt hiszem Secret G-idle? vagy valami ilyesmi lett volna.

Van valamilyen nyomozós műsor Dél-Koreában, ahová megpróbálják az áldozatokat összeboronálni, nem tudni mi lesz belőle, de úgy néz ki a szerkesztőség nagyon benne lenne.


Hyunjin-ről nem tudok nyilatkozni, őt nem "ismerem", S-ről is javarészt csak azért, mert az ő esete körül volt a legnagyobb hűhó, mert az övé tűnik a legdurvábbnak.

2021. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. febr. 25. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nincs mit:)

Azóta történt pár dolog, ha nem gond, ezt is megírom😅 tegnap OP azt mondta, hogy MBC PD Note-tal fog majd ma beszélni, ha nem kér S elnézést addig. Ez az a nyomozós program, amit tegnap írtam. A Cube jogi képviselői azt jelentették ma be (pár órája), hogy OP-vel és az ő jogi képviselőivel fognak ma személyesen találkozni. Az még nem tisztázott, hogy S is jelen lesz-e majd. Bármi történik, remélem az igazság győz majd :c

2021. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm.
2021. febr. 25. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Hyunjinről azt írták, hogy egy ideig felmentik minden tevékenysége alól, mint sztár, de nem tudom, meddig lesz ez így... Nagyon aggódom miatta, de 1000% biztos vagyok benne, hogy HA nem is az egész banda, de Chan a legutolsó pillanatig fog küzdeni érte, ha ki akarnák tenni... Elég negatív hangvételű lett JYP üzenete, de szerintem nem akarná kirúgni a bandából.
2021. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogyha mindez igaz is Soojinról, amellett, hogy természetesen elitélendő amit tett, de szerintem az nem helyénvaló, hogy múltbeli bűnök, kisiklások miatt kettétörjük vki karrierjét. Múltja mindenkinek van, ami nem feltétlenül tükrözi jelenlegi szemèlyiségét, tevékenységét. Ezért el lehet ítélni vkit akkor, amikor megtörtént a baj, de utólag, ha ebböl a másik félnek nem származik komoly testi, lelki problémája akkor szerintem nem helyénvaló, mivel bárki megváltozhat. Főleg gyerekkori dolgok miatt, mert akkor még nagyrészt nem ök tehetnek ezekről, hanem az életkörülményeik, nevelésük stb. Nem véletlen, hogy kiskorúak nem is büntethetők ugyanúgy, mint a felnőttek. Bevallom öszintén, hogy igen én is csináltam sok hülyeséget a suliban, attől még felelős beosztásban dolgozom és jól végzem a munkám.

Nyilván, mint idol ezért kicsit más dolog, mivel neki jó példát kéne mutasson, de a múltját ő sem törölheti ki. Sok olyanról is lehetett hallani, h híres emberekkel kapcsolatban (sportolók, színészek, énekesek stb.), h előkerültek zaklatasi ügyek, amiknek jó része csak azért kerúlt elő, h egy esetleges perben jól lehúzzák a sztárt vagy a cégét.

Megmondom őszintén, h én nagyon nem szeretném ha a (G)i-dle-nek ebböl komoly baja származna, mert sztem az egyik legszínvonalasabb női kpop banda jelenleg a piacon. Nagyon nagyon jó és egyedi számaik vannak, az mv-kröl nem is beszélve. Múltbeli botlások miatt nem örülnék ha kár érné ezt az egyébként értékes együttest. Momdjuk egy kártérítést illene fizetnie, ha bebizonyosodik, h valóban zaklatott màsokat vagy agresszív volt velük. De sokan tényleg pénz reményében hintik el ezeket a dolgokat.

2021. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek.


Akkor kellett volna lépni, amikor megtörtént az egész, nem évekkel később.


Mind a két bandáért nagyon aggódom, hiszen a szívem csücskei, így remélem nem akarják egyikőjüket sem kirakni.


A válaszokat pedig nagyon köszönöm.

2021. márc. 1. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
YSzerintem ilyenért nem fogják kirakni. Egyes emberek beszólogatnak, mert lételemük otthon a fotelból ítélkezni olyanok felett, akik kemény munkával elérni vmit, de sztem nem lesz ennek semmi különösebb következménye. Ez most egy hír amivel a média magához csalogatja az olvasókat, de lesz másik hír, ami érdekesebb lesz, és ezt el is felejtik. Ott volt korábban Hwasa ügye, annak sem lett következménye. A Mamamoo ugyanúgy 4taggal működik, ahogy eddig.
2021. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!