Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az Ibanez...

Mi a véleményetek az Ibanez SRX305 VBL basszusgitárról?

Figyelt kérdés

[link]


Az érdekelne, hogy milyen a hangja, mennyire tartós, kényelmes-e rajta játszani, magyarán, hogy a gyakorlatban hogy viselkedik, ezért csak az írjon, aki már tartott a kezében ilyet (és tud basszusgitározni!), vagy akinek egy (basszusgitáros) ismerőse mesélt róla.

Mostanság (az elkövetkező fél évben) készülök venni egy

komolyabb gitárt, mert a réginek a hiányosságai, hibái már erősen zavaróak. Az Ibanez ugyan neves márka, de azon belül ez mindenképp egy olcsóbb gitár, így kicsit bizalmatlan vagyok.


2010. aug. 17. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár ilyen gitárt még nem próbáltam de elég sok hasonló ibanezen játszottam szerintem jóféle gitár de ha hosszútávra tervezed akkor azért érdemesebb meggondolni néztél ebben az árkategóriában más márkáju gitárokat? ha gondolod linkelhetek párat egy ismerősőm hangszerboltba dolgozik és elég sok gitárt próbáltam már
2010. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ibanezen játszom, igaz ettől egy picit egyszerűbb, egy GSR 180, az "csak" 50 mátyás, de nagyon jó rajta játszani. a tanárom is dicsérte.

az ibanez baromi jó gitárokat gyárt, baromi kényelmes nyakkal, beleolvad a kezedbe, éppen ezért nem fog úgy szólni, mint egy fender squier. hang meg erősítőtől is eléggé függő dolog, azon keresztül sok csodát ki lehet hozni. menj el hangszerboltba, és próbáld ki, az a legbiztosabb módja, ha gitárt akarsz venni.

2010. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Mindenképp úgy fogok vásárolni, hogy előbb megnézem, mi veszek.

Csak kíváncsi voltam a véleményekre.

19:10-es

Ha gondolod, mutathatsz párat hasonló árkategóriában. Megköszönöm.

2010. szept. 11. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!