Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitáron tanultál meg...

Milyen gitáron tanultál meg játszani?

Figyelt kérdés
Legelső gitár választásom előtt állok és tanácstalan vagyok

2020. dec. 26. 20:07
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Rossz gitáron. Nagyon rosszon. Már azon kezdtem tanulni, mert a "megtanultam", mint sikeresen befejezett tevékenység, nem nagyon értelmezhető a gitározásra :)


A jó kérdés itt az, hogy te milyen gitáron kezdj el tanulni. Hogy segíteni tudjunk, két kérdés fontos:

- Milyen zenét szeretnél játszani?

- Mennyit szánnál rá?

2020. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehéren. mit szeretnél tudni róla?
2020. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ha tanácstalan vagy. Erre való az internet. Tessék hangszerboltokat nézegetni, YouTube videókat, GS Fanatic oldalon olvasgatni fórumokat. Facebook-on feliratkozni a legnagyobb létszámú gitáros csoportba.


Csak beírtam valamit, ezt dobta ki:


https://www.youtube.com/results?search_query=kezd%C5%91+git%..

2020. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos gitáron. Egy fehér stratocasteren és azzal jártam be órákra (a többiekkel ellentétben) amit a tanár nem nagyon szívlelt annak ellenére hogy ő maga sem klasszikus zenész.

Minden esetre jól jártam hogy ezzel tanultam nem pedig egy kemény fémhúroson.

2020. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cort kx5-ön
2021. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!