Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Mr.Busta...

Mi a véleményetek Mr.Busta legújabb zenéiről?

Figyelt kérdés

Pl. erről: [link]


Szerintem nagyon adja, nem értem miért nincs olyan nézettsége mint régebben.



2020. nov. 13. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden allhat emogott, pld az AK-val valo beef, meg hogy mar a regi RTM kb halott, de igazabol meg mindig 100x jobb mint a felkapott retek magyar eloadok, pld a byalex, tdany, ak, meg az ilyen retkek, de ha mar rap akkor inkabb hallgatok Amerikait.
2020. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Az egész Mr Busta jelenség egy hatalmas szekunder szégyen érzet.
2020. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
Kettes jót ír. Elkezdtem nézni egy-két klippjét (régieket, újakat is) de annyira kínos volt, hogy én éreztem magam rosszul. Nem bírom, mikor valaki így égeti, megalázza magát.
2020. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%
busta elasta magat itthon mar senki nem feat-elne vele meg volt hogy rugos beket is bevette az rtm-be regen az rtm volt az etalon kiado magyarorszagon mara mar egyenesen szegyennek szamit hallgatni
2020. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Van sok jó zenéje, meg sok szar is. A Sicario brutál jó.
2021. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkivel összeveszett már. Óriási nevek voltak mellette, de aki mindnekit elmar maga mellől az igy jár. Már Dopeman nél is meg lehetett ezt tanulni.

És látszik, hogy sose miatta volt ott az rtm ahol, mert amióta nincsenek mellette nagy nevek azóta sehol nincs ahhoz képest.

Producernek jobb volt, csak hát ilyen személyiséggel...

2021. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!