Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszerű a BTS?

Mitől ennyire népszerű a BTS?

Figyelt kérdés
Hardcore ázsia rajongóként kérdezem. Régebben hallgattam őket én is, jók, tény hogy jók, de gyakorlatilag a FIRE volt szerintem az utolsó értelmes klipjük. Dna, Idol stb ezek már nem annyira ők szerintem. Eléggé "elk.rvultak". Én örülök mindezek ellenére a sikerüknek, de emellett sajnálom hogy a régi BTS nincs már. És ugyanakkor nem értem, miért pont ők, holott tucatnyi csapat van ami jobb náluk, akárhogy is (EXO, Seventeen, Up10tion,ATEEZ, Got7 stb stb). Vélemény?
2020. okt. 6. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A zenéik nagyon füllbemászóak, gondolom ezért olyan híresek. :D

De hogy miért pont ők a többi közül? Hát passz. Talán őket reklámozzák a legjobban(?)

2020. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abban egyet kell értsek veled, kedves kérdező, hogy én is a régi BTS-t mai napig vissza sírom. Számomra ott csapta ki az egész a biztosítékot, amikor ki jött a Boy With Luv... Az egész koncepció rózsaszín, 23-28 éves FÉRFIAKAT öltöztetnek pinkbe... Én elhiszem, hogy a szín nem nemhez kötött és Dél-Koreában ez még tök okés, de én akkor is meglepődtem és kissé ideges lettem, hisz felnőtt férfiakról van szó. Az volt az első dal, ami amúgy szerintem tök laposra sikeredett és azt a BWL korszakot egyenesen rühelltem. (ki hogy van vele, csak elmondtam erről a véleményemet, don't hate me)

Egyébként meg le a kalappal előttük, mert tényleg megkuűzdöttek, hogy ott legyenek ahol. Fiatalok, híresek/népszerűek, tehetségesek, jó képűek, gazdagok... Gondolom a divat fanok csak ezt látják bennük és ez bőven elég nekik az, hogy őrült rajongásba kezdjenek.

2020. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!