Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még Harry Styles koncertjé...

Van még Harry Styles koncertjére jegyek?

Figyelt kérdés

Most döntöttünk úgy a húgommal, hogy elmennénk a koncertjére, viszont nem igazán találtam olyan oldalt, ahol bármiféle infót találtam volna a koncertről, jegyekről. Ha valaki tud olyan oldalt, ahol találok még eladó jegyet, az linkelje be légyszi, de ha bármi infót tudtok azt is írhatjátok nyugodtan.

Nem tudom, hogy meglesz-e tartva a koncert a vírus miatt, mert kitudja meddig húzódik el, de azért szívesen látnánk élőbe.



2020. szept. 8. 21:05
 1/4 anonim válasza:
szio, nem tudom hogy meg aktualis-e, de ha igen, szerintem meg vannak! az egyik weboldalon, aminek hirtelen nem jut eszembe a neve (talan livenation.hu, nem biztos) mertekkel raknak fel havonta uj elado helyeket, es facebook csoport is van, kifejezetten azoknak, akik vennenek, vagy epp adnanak el. szemely szerint, meg en se vettem, es ideje lenne, bar emiatt a jarvany miatt, lehet ujra tolva lesz:(
2020. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, igen még aktuális lenne, a tesómmal és az egyik barátnőnkkel mennénk. Beléptem abba a csoportba, csak ott is nagyon sokan vennének, de kevesen adnak el sajnos..

Ha tolva lesz, akkor nem kell újra megvennie a jegyeit azoknak, akik már megvették nem?

Mindenesetre köszönöm, megnézem azt az oldalt és figyelni fogom, köszi :)

2020. nov. 21. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint van rá jegy a hivatalos oldalon. Csak ülő. Kinyitották azokat a szektorokat amiket eddig nem árultak. Az más kérdés, hogy tuti el lesz halasztva a koncert, remélhetőleg nem törlik, csak halasztják.
2020. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!