Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Copyright free/ Royalty free...

Copyright free/ Royalty free japán stílusú zenéket hol találok?

Figyelt kérdés
szeretnék rajzos videókat feltölteni youtubera, de kellene hozzájuk háttér zene. a téma miatt lehetőleg japán/ japán hangulatú zenékről lenne szó, viszont biztosra szeretnék menni, hogy a választott zene nem copyrightos. honnan tudnék ilyen zenéket szerezni?

#zene #videó #YouTube #copyright free
2020. aug. 12. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beírod YouTube keresőbe, hogy copyright free japanese music. Konkrét csatorna nincs, ahol csak japán zenék vannak, de sok csatorna tölt fel olyat.
2020. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Youtube könyvtár.
2020. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

már próbáltam youtube-on keresni, de a legtöbb "copyright free" zene alatt több olyan komment is van, ami azt igazolja, hogy nem copyright free.

ezért írtam, hogy biztosra szeretnék menni. a youtube álltal kidobott zenékben nem tudom mennyire bízzak..

2020. aug. 12. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A youtube könyvtár a youtubnak a saját adatbázisa copyright free hanganyaggal, választhatsz zenéket, hangefekteket.

Lehet nem fogsz igazán jó zenéket találni, de jókyat és 100% copyright free zenéket igen.

2020. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Breaking Copyright csatornán van egy pár japán zene, arról már én is használtam egy pár zenét. De ha biztosra akarsz menni, csinálj egy külön csatornát, ahová feltöltögeted ezeket, meglátod, hogy kapsz-e copyright-ot
2020. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!