Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy klippet? (Részlete...

Keresek egy klippet? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Egy videoklippet keresek. Se az előadó, se a szám címe nincs meg. Ami biztos: 2005 előtt készült. Pop. Egy teltebb fekete férfi énekel medencénél és van benne csomó néger (talán fehér is), leginkább szőke hajú nő. Szinte mindenki rózsaszín ruhát visel. Rémlenek buborékok meg táncolás. Kb. ennyit tudtam összeszedni róla, már évek óta keresem.

2020. júl. 8. 14:19
 1/2 anonim válasza:
Mennyire ismert zene? Azt esetleg tudod hogy kb. mennyi nézettség van rajta a YouTube-on?
2020. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem youtube-on láttam, hugom régi gépére volt letöltve, ami azóta tönkrement. (Ő sem találja, pedig ő is kereste már.) Nem tudom, hogy mennyire volt ismert akkor, nem voltam még 10, amikor utoljára láttam.
2020. júl. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!