Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a világ...

Szerintetek melyik a világ legjobb zenéje amit valaha késziettek ?

Figyelt kérdés
számomra ennél nincs jobb tökéletesebb. https://www.youtube.com/watch?v=shFpHIHeXV4

2020. júl. 2. 01:50
A kérdező szavazást indított:
zene
legjobb
robert
miles
12 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elbasztam bocsi.nemkell szavazni
2020. júl. 2. 01:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik ilyen zene. Bírom nagyon én is ezt a számot, de azért be kell vallanom, hogy a dallamot leszámítva kissé monoton és nem túl erős... :D
2020. júl. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az én zenei ízlésem elég vegyes, itt aztán találsz rockot, jazz-t, alternatívot, reggae-t, hiphop-ot, pop-ot, nagyjából mindent, így elég nehezen tudnék választani.
2020. júl. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Robert Miles-tól a Fable jobb szerintem.
2020. júl. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de en pl utalom a Childrent, joforman rosszul van a fulem tole, nem a mufajjal van bajom, csak ez a zene nekem nagyon nem jon be.

Egyebkent nem tudnek egy konkretat mondani, valtakozik az izlesem, ami epp nagyon megtetszik, az az aktualis kedvencem, szinte minden zenet amit egyszer szerettem, hallgatok kesobb is, de nem tudnek legjobbat valasztani, mivel annyifele mufaj van, meg annyira hangulatfuggo, melyiket erzem epp nagyon.

2020. júl. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok világsiker született nem lehet egyet kiemelni

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy melyik a világ legjobb filmje, arra se lehet válaszolni mert sok jó film van

Talán George Michaelnek kiemelkedően jó hangja volt férfiként most a XXI-ik században, de a régiek közül Dean Martin, Vic Damone, Lou Rawls,Michael Civisca is nagyon jó hangú énekesek voltak a maguk korában

2020. júl. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Természetesen Bachtól a Sanctus.


https://www.youtube.com/watch?v=Xc7aFDppCgY

2020. júl. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha csak egyet választhatnék, én is azt választanám amit te. :D
2020. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2020. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A világ legjobb öt filmje a remény rabjai ezt már régen kikiáltották. a keresztapa a második utánna a halálsoron asszem de nem biztos.
2020. júl. 2. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!