Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az (amatőr)...

Mi a véleményetek az (amatőr) elektronikus zenéimről?

Figyelt kérdés

Csináltam korábban néhány elektronikus zenét Logic Pro X-el (semmilyen stílust nem akartam, hanem ami jött), és mivel ismerősöktől, barátoktól csak diplomatikus semmilyen valaszokat kaptam ezért kirakom ide.


Nagyon érdekelnének az őszinte vélemények. Mindegy hogy pozitív, negatív, fikázó, vagy bármilyen, csak legyen!! Mert nem tudom, hogy a kreativitásomat ebben az irányban éljem e ki, vagy forduljak más felé?

(Jó, tudom, ne az határozza meg, hogy mit csináljak, de annyira szükségem van most visszajelzésre.)

Annyit érdemes tudni, hogy alap zenei ismeteteket a netről tanulgattam, és nem stúdiókörülmények között születettek a vszámok, nincsenek kipolírozva.

Szaal BELŐLETEK milyen hatást váltanak ki ezek a számok? Kellemeset, nem jót, semmilyet? Milyenek a számok? Kezdetlegesek? Csúcsszuper? Irritálóa? Disszonánsak? Semmilyenek?

Írjatok véleményt, kritikát, elemzést!! köszönöm :)


(lehetőleg fülhallgatóval, és végig tessék hallga'!)


egy zúzósabb:

[link]


egy pszichedelikus:

[link]


és egy "rádióbarát" dallamosabb (ezt valamiért monóban töltötte fel a youtube)

[link]


2020. máj. 9. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Őszinte kiváncsisággal nyitottam meg.

- Az első egy rkat fs, nem tudom mit értesz azalatt, hogy zúzósabb, de összességében zenének szerintem semmiképpen sem nevezhető.

- A másodikban semmi pszichedelikust nem találok. Egy perc rohadt idegesítő monoton zúgás után egy fürdőkádban bugyborékoló hang. Teljesen hallgathatatlan

- A harmadikról a commodore 64-es zenék jutottak eszembe. Ha ugyanezt 1980-ban írod az akkori körülmények között akkor egy közepes zenének minősíteném. De most már 2020 van.


Ez a privát véleményem, ettől függetlenül még lehetsz te az évszázad zeneszerzője. Meghát valahol el kell kezdeni. De azért nekem lenne B tervem a helyedben.

2020. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek közé nincs a zúzóssághoz.

A második buborékolás, távolról sem pszichedelikus

A harmadik meg csak simán "dallamos"

Mindegyik unalmas, és nagyon monoton.

De ha érdekel, foglalkozz vele, fejlődni lehet még

2020. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm a véleményeteket, nagyon örülök neki :)


Amúgy a 2ik számnál a bugyborékolás után is van valami szaaal halgassad meg azt is


"...lehetsz te az évszázad zeneszerzője. Meghát valahol el kell kezdeni. De azért nekem lenne B tervem a helyedben."


Nem akarok "zeneszerző" lenni, csak elkezdett érdekelni ez a dolog és próbálok zörejekből valamit kihozni. Saját szórakoztatásra. Én imadom őket.

De... öö... B terv is van. Meg C.

2020. máj. 9. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek egyik sem az én stílusom, de nem is értek igazán ezekhez. Ha élvezed,akkor csináld, fejlődj,szorakozz.Az a fontos hogy neked tetszen.Ha lehet egy tanácsom akkor azt mondanám hogy próbálj ki több stílust, mert ha megtalálod a sajátodat,az látszani fog a zenéd minőségén is. Én úgy érzem eddig még nem táltad meg. Nekem egyébkénkt az utolsó jött be leginkább.
2020. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!