Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc zenétek...

Melyik a kedvenc zenétek Imagine Dragons-tól? És van olyan, amit utáltok?

Figyelt kérdés
Akár írhattok többet is.

2020. máj. 8. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nincs úgy kifejezetten kedvencem. Amiket szeretek, pl. Demons, Natural, Whatever It Takes, Believer, On The Top Of The World, Shots, Radioactive, It's Time, Warriors... most más nem jut eszembe. Amit kifejezetten utálok és már idegesít, az a Thunder, nem is értem miért ilyen népszerű, egyik legrosszabb számuk, de ez általában így szokott lenni.
2020. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Köszi! Nem tudom ki pontozott le, direkt írtam, hogy többet is írhattok, a Thunder meg szerintem is rossz. Mindenesetre én zöldet adtam.
2020. máj. 8. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mind tetszik. Még a Thunder is. :/

A kedvenc a Whatever you take mert ez a "mi számunk" a párommal. :)

2020. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Whatever It Takes* bocs. :)
2020. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Beliver, olyan pedig nincs amit utálok (igaz, annyira nem is vagyok otthon a zenekar munkásságában)
2020. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelműen a Monster a kedvencem, amit utálok az a Believer.

Egyszerűen annyiszor hallottam már mindenhol hogy már abszolút nem kedvelem sőt...

2020. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Whatever It Takes.


Amúgy örülök, hogy kifejezetten pozitív válaszok érkeznek, mert ezt a bandát nagyon leszokták húzni. Amúgy nem vagyok nagy fanja a bandának.

2020. máj. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket szeretek:

Amsterdam

Believer

Demons

Every Night

Hear Me

I'm So Sorry

It's Time

Natural

On Top Of The World

Radioactive

Roots

Shots

Tiptoe

Warriors

Whatever It Takes


Ezek közül talán Natural a kedvencem, de az Origins albumuk eléggé gyengére sikeredett igazából.


Egyik zenéjük se idegesít, vagy utálom, csak nem mind tetszik.

2020. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a Monster-t véletlenül kitöröltem az Imagine Dragons lejátszási listámból telefonon, úgyhogy azt kifelejtettem! Az is jó!
2020. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Imádom: Believer, Demons, Radioactive, On Top of The World, Whatever It Takes, I Bet My Life, Every Night, Working Man, Tiptoe, It's Time, Walking the Wire


Félig-meddig: Wrecked, Thunder, Follow You, Bad Liar, Polaroid, Next to Me, Born to Be Yours, Hear Me, Easy Come Easy Go, Natural


Utálom: Cutthroat (túlságosan ordítozós), Sucker for Pain

2021. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!