Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meik zene tetszik nektek ezek...

 1/6 anonim válasza:

Shakirát nem szeretem, de ez a száma elmegy. A többitl egyenesen hányok.

Egyébként már ne is haragudj, de szerintem semmi ízlése nincs annak, aki ilyen zenéket hallgat. De végülis te nem tehetsz róla, hogy a viván és a hozzá hasonló adókon csak ezeket a förtelmeket adják, ezért a normális zenét nagyon kevesen ismerik, és gondolom a te ismerőseid telóján is éjjel nappal ezek mennek.

Ne érts félre nem téged hibáztatlak és tudom, hogy mindenkinek más tetszik, de nem tudom megérteni, hogy valakinek ezek bejöjjenek.

És szerintem ezek után már nem vagy kíváncsi rá, hogy mi a véleményem mileyről és selenáról...pedig én 15 éves lány vagyok, nekem is ott kéne csápolnom ezekre, és a zenéjüket kellene hallgatnom.

Hát sajnos ilyen az én korosztályom.

2010. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami ezek közül tetszik az:


Lil Jon-Get Low

Flo Rida-Right Round

és mondjuk még David Guetta - Sexy Bitch

2010. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem (ez csak vélemény, merthát azt kérdezted):

Az első jó :)

Többi hányás.

Te.szek rá, hogy néz ki Májliszájrusz meg Szelenagomez ^^ xD

16/L

2010. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik se, mindegyik bűn sz@r, az a kettő meg 2 hülye ribanc
2010. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetsziki :D
2010. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a Nagy Feró tetszik, a többiről annyit, hogy rühellem ezt a mainstream műanyag zenét, az első hozzászóló ezt bővebben kifejtette.
2010. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!