A JBL t500bt fülesről mi a véleményetek?
Figyelt kérdés
Azért akarok vezeték nélkülit, mert elegem lett abból hogy a vezeték folyton megtörik. És akkor mehet az új kábel beforrasztása, vagy pedig a teljes fejhallgató csere. De közbe fontos lenne az aux port is a fejesen. Mert gitározok. És géppel gyakorlok. De az audio interface-nek persze hogy csak kábeles kivezetése van. Valamint ha a kábel megtörik, akkor is könnyebben lehet cserélni.
A válaszokat előre is köszönöm
2020. ápr. 29. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!