Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mi lehet ennek a...

Szerintetek mi lehet ennek a zenének a címe? Emlékeztek rá?

Figyelt kérdés

A 2000-es évek elején adták nagyon sokszor a rádióban - alapvetően valahol a techno és a dance környékén helyezkedett el, kicsit hajazott Gigi D'Agostino-ra illetve az akkor nagyon erősen előtérben lévő Italopop előadókra.


A zenében eltorzított hangon ment a szöveg része /úgy eltorzítva, mint pl. az Eiffel 65 zenéiben, de amire szerintem mindenki emlékezhet az a fütyülés - amennyire tudom ez egy feldolgozása egy régebbi számnak, ami talán filmben is volt.


Kb. "Tuctuctuctuc füttyfütty fütyfütyfütyfütyfüty füty füty füüüüüüüüüty nánánááááá nááá nánánánáááááááááááááááááááááááááááááááááá fütyfütyfüty"


"



#szerintem senki nem tudja #de engem megőrjít
2020. márc. 29. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. márc. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt de bírom, valaki ritmus alapján (ami nyilván nem megy át írásban) akar elmagyarázni egy zenét.

Esetleg a dallamot lehetne szolmizálni és leírni, abból akkor is fel lehetne ismerni, ha esetleg nincs hozzá ütem.

De hogy tuctuc füttyfütty nánáná-ból valaki fel tudja ismerni, hát az egy fikció.

2023. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!