Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Behringer Guitar link UCG102....

Behringer Guitar link UCG102. Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van róla egy leírás. Otthon szoktam saját zenei számokat felvenni, guitar rig segítségével. Laptopon dolgozom, aminek van line in-je, csak sokszor előfordul, hogy recseg. Nem biztos, hogy tönkrement, lehet, hogy csak szoftveres gondja van.

Ez a kis interface helyrehozná a hibát és javítana kellőképpen a minőségen, hogy akár egy stúdió minőséghez közeli eredmény szülessen?


2010. júl. 23. 01:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy jópár stúdió programmal is rendelkezem, amik "csodákra" képesek :D

Emelett a kütyü mellett a Line6 Toneport Studio GX-et néztem, ami árban majdnem egy kategória. Melyiket lenne érdemesebb?

Vagy nem is érdemes egyik sem? Azért kérdezem ezt meg, mert szeretnék a lehető legolcsóbban csinálni az egészet!

2010. júl. 23. 03:34
 2/7 anonim ***** válasza:
A Line6 határozottan jobb. Én már nem vennék Behringert semmiből.Nagyon rosszak általában.
2010. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval a Line6 elég jó. És érdemes ilyen dolgot vásárolni?
2010. júl. 30. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szükséges, mert ezek a beépített hangkártyák alkalmatlanok zenélésre. Ha külsőt veszel, az alapból jó hangot produkál. A Line6 azért jó, mert relative kicsi a zaja a Behringerhez képest. Ismerek profi gitárosokat is ,akik Line6-et használnak. Nem véletlenül.
2010. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. De vegyek inkább egy külső hangkártyát, vagy ez a Line6 a nyerő továbbra is?
2010. júl. 30. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hangkártya is egyben. USB-vel csatlakozik a géphez. Ebbe dugod a gitárt, és ebből jön a kimenő jel is az erősítőbe.
2010. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a segítséged, valószínűleg rendelek is egyet a Line6-ből!
2010. júl. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!