Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki agresszív zenét hallgat...

Aki agresszív zenét hallgat hosszú távon milyen hatással lesz rá?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag nyugodt ember vagyok bár énis tudok nagyon ideges lenni. A zenei stílusom elég érdekes mindig rappet és hip hopot hallgatam de most nagyon rá szoktam a rap-metál keverékére (Scarlxrd zenéire gondolok) rá vagyok függve a zenéire viszont régebben sokaktól hallotam hogy az agresszív zene miatt az ember agresszív lesz verekedős, balhézos lesz eddig mindig hülyeségnek gondoltam de igy hogy énis ilyen fajta zenét hallgatok elgondolkodtam rajta hogy lesz e rám hatással a jövőbe. Zene miatt megváltozhat az ember? Probáltam depisebb, nyugodtabb zenét hallgatni de egyszerűen megunom. Jobban szeretem a pörgős, kiabálos rappet. Szóval a kérdésem az hogy milyen hatással van az emberre az agressziv rap?

2020. jan. 31. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz rád ilyen hatással a zene. Inkább fordítva van, és a személyiséged hat arra hogy milyen zenét hallgatsz. Lehet hogy éppen azért jön be ez a fajta zene mert amúgy nyugodt vagy és amikor zenét hallgatsz akkor úgy érzed hogy ki tudod ereszteni azt a feszültséget ami a való életben nem jön ki belőled. Vagy még ennyi sincsen mögötte, és egyszerűen ez az ami megtetszett. Felesleges túlgondolni ezt, hallgass nyugodtan olyan zenét ami neked tetszik.
2020. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem megy át az ízlés fanatizmusba addig nincs semmi probléma. Ha agresszívabb zenét szeretsz hallgasd azt. Biztosan láttál már pogozo embereket fesztiválokon. Ők sem barbie girlt hallgatnak viszont figyelnek egymás testi épségére. Hallgass olyan zenét ami jólesik, de figyelj a másikra, ha pedig másnak más az ízlése azt el kell fogadni.
2020. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A thunderdome-tól precíz leszel, meg éber :D
2020. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Én kb 6 éve főleg metált hallgatok, mégis nagyon nyúlszívű vagyok :D Meg a metált hallgató ismerőseim se valami agresszív emberek, sőt, ők a legbékésebbek. Szerintem emiatt nem kell aggódnod, nem ettől lesz valaki agresszív, úgyhogy hallgasd csak nyugodtan, ami tetszik.
2020. febr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!