Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Egri Beatles múzeumot...

Az Egri Beatles múzeumot érdemes meglátogatni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő a múzeum alapos bejárása?A belvárosból könnyen oda találok?Lehet ott vásárolni Beatlessel kapcsolatos dolgokat?Pl.Cd vagy bakelitlemezt?

#John Lennon #Ringo Starr #Beatles #George Harrison #Beatles múzeum #múzeum látogatásPaul McCartney
2020. jan. 2. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg!
2020. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Remélem, nem késő a válaszom. Csak ajánlani tudom az egri múzeumot, hihetetlenül gazdag, informatív, érdekességekkel teli, nagy élmény hardcore fanoknak és azoknak is, akik addig nem ismerték behatóan a bandát. Első alkalommal szerintem 2-3 órát simán el lehet ott tölteni, ha minden érdekességet elolvas az ember, tüzetesen végignézi a kiállítást, netalántán a hangszereket és/vagy a RockBandet is kipróbálja. Megnézhet egy kisfilmet is a Beatles-fiúk gyerekkoráról, a tárlatvezetők pedig nagyon felkészültek és segítőkészek. A múzeum utcája a Széchenyi utcából, Eger egyik fő sétálóutcájából indul, így az odatalálás sem bonyolult. A múzeumboltban csomó mindent lehet venni, régi és újabb könyvektől kezdve pólókon meg sapikon át a legkülönfélébb Beatles-es mütyürökig. Mindent összevetve abszolút megér egy - vagy sok - látogatást. :) Remélem, segítettem.
2021. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!