Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi okozhatja a zenék előre...

Mi okozhatja a zenék előre "jóslását"?

Figyelt kérdés
Néha szokott velem olyan történni hogy dúdolgatok egy zenét aztán egy pár perc múlva átmegyek egy másik szobába ahol a rádió van és ott az a zene kezdődik el szólni. Hogy lehetséges ez? Mi okozhatja?

2019. dec. 28. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy mainstream szutykokat hallgatsz, amik elhangzanak naponta legalább négyszer minden rádiós adónál. Ha nem poppot dúdolsz, akkor megszűnik a jelenség, mert más nem igazán van a rádiókban.
2019. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként valószínűleg azért mert mint az első is mondja, azokat a dalokat dudolod amimet sokszor hallasz. De velem is volt olyan hogy dudoltam egy régebbi metál dalt, és egy nem nagyon metálos ember elkezdts énekelni. Valószínűleg azért tűnik soknak, mert nagyon fel figyelsz rá
2019. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mainstream zenéket hallgatom. Főleg rockot és metált szoktam nyomatni az előbbiből azért több szokott menni a retró rádióban.
2019. dec. 29. 09:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébbként nem túl gyakori talán 2 hetente egyszer van ilyen de nem csak velem esik meg ez
2019. dec. 29. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Na végre egy kellemes csalódás. Én is metált és rockot hallgatok, de Tankcsapdán meg Ossiánon kívül mást még nem sikerült elkapni a rádióban. De végülis megértem, a normál embereknek még egy Metallica is túl heavy, nemhogy Amon Amarth, Dying Fetus vagy Sodom.

(#1)

2019. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Retro Rádió, hagyjuk már... :D Tavasszal festettem az udvaron lambériát több napon keresztül, az szólt a háttérben, gyakorlatilag ugyanazokat a zenéket tolják orrvérzésig. Nem hiszem, hogy 60-90 között csak ezek a zenék léteztek. Szóval, azért "jóslod" meg a zenét, mert az a Retro Rádió mindig ugyanazokat a zenéket játssza. Ennyi.


Érdekes, mikor én rákezdek hülyeségből erre, hogy:

Rasvitali jablany i grushi,

Popliny tumany nad rekoj.

Vikhadyla na bereg Katyusha,

na vysokij bereg na krutoj.


Akkor soha nem csendül fel egyik rádióban sem a Katyusha. Pedig mekkora klasszikus! :D

2019. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!