Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » [metal] 2019 kedvenc metál...

[metal] 2019 kedvenc metál albumaid - mik ezek?

Figyelt kérdés

Korn

Slipknot

Nekem ez a kettő volt kifejezetten átütős.

De most végre lesz időm hallgatni. Kíváncsi vagyok, mit érdemes.


2019. dec. 20. 12:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Eddig 14 albumot hallgattam meg :) És még 35 hátra van!

Nem fogok unatkozni! Hála nektek.


Nordjevel - Necrogenesis: nem rossz, de túlzottan Emperor koppintás. Ami ugyan jó, de lehetne eredetibb :)

Mgla - Age of Excuse: Hogy ezt miért nem ismertem eddig. Nagyon adja!

Nile - Vile Nilotic Rites: Négyes alá. Jó lett. Hallgatnám többször is, de nem fogott meg.


Délután Opeth - In Cauda Veneum lesz a DJ kezei alatt :) Vicces a Stranger Things-es intró.

2019. dec. 29. 12:58
 12/13 A kérdező kommentje:

Tegnapi nap jó albumai:

Opeth - In Cauda Venenum (nagyon érződik, hogy pop lett belőle és nem élő zene!, de attól még négyes alá. A két nyelvű változat külön tetszik)

Soen - Lotus

2019. dec. 30. 12:09
 13/13 A kérdező kommentje:

Rammstein - Rammstein : meh, nekem nem jött be. Amúgy sem voltam Rammstein rajongó, de ez egyszer elég volt. Nem rossz, de nem az én stílusom. Azért köszi. Jó tudni, hogy még aktívak. Nagyon sokat tettek le az asztalra!


Papa Roach - Who Do You Trust : Ez inkább hasonlított egy blink182 albumra. Számomra nagyon skipp.


Overkill - The Wings of War : Ez odabaxott rendesen! Nagyon jó album, ma 4x egymás után lement. Tutti hallgatni fogom még!


Sabaton - The Great War : Jó. Picit nyálas. Sabaton mindig jó. És mindig picit nyálas. Ez teszi eladhatóvá őket.


Eluveitie 2019 Ategnatos: még mindig nem tudom hova tenni. Tetszik is meg nem is.


Rotting Christ 2019 The Heretics - 4/5. Ez is bekerül a listába! :)

2020. jan. 4. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!