Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hallgat ennyi fiatal...

Miért hallgat ennyi fiatal trash zenét?

Figyelt kérdés
Fiatalkorom ellenére nem kedvelem túlzottan a trash zenéket. Mostanában metált és rockot de régebben pop és rap zenét is hallgattam. Barátaim, osztálytársaim túlnyomó többsége trash zenét hallgat és szerintük a zene amit én hallgatok az az ocsmány. Nincs konkrét bajom a műfajjal csak nem szeretem túlzottan, nem az én stílusom. Válaszokat előre is köszönöm.

2019. okt. 31. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert ezt nyomja a média, sajnos.
2019. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt új hívják "különböző ízlésvilág".
2019. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert sokkal unalmasabb lenne a világ, ha mindenkinek olyan fäsza ízlése volna, mint nekem. Ugyan kit tudnék akkor fikázni?
2019. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a műfajokkal van a gond, mindegyiknek megvan a trash és magas szintje is.

Felszínes, apró, gyors élvezetek. Minden téren effelé halad a világ, nem csak a zenével van ez így. Nincs szükség igényes mélységre, nincs rá idő.

2019. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Osztályban kb. mindenki AK26-ot, Lil *sablonnév* "rappereket" meg hasonlókat hallgat.
2019. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom alapján:

Kb 1 éve, én is ezeket hallgattam amiket a média lenyomott a torkomon(vagyis mondhatni a fülemen). És a YouTube mit dob fel elsőnek? Mindent ami mainstream, amit az én életkoromban lévő gyerekek hallgatnak, vagyis ezeket a szarokat (már bocsánat). Én meg megvoltam ezzel elégedve, bár sosem volt annyira az ínyemre, mert nem tudtam, hogy hogyan is kéne egyáltalán elkezdeni az ízlésemnek megfelelő zenéket keresni. Kisgyerekkorom óta mindig a rockerek stílusa tetszett, csak én azt nem tudtam, hogy ők mégis miz hallgatnak. Egyszer a Youtube viszont végre feldobott, ha jól emlékszem Marilyn Manson számot, és utána elindult a hullám, meg sem álltam a Cannibal Corpseig.

Szóval nem feltétlen azért, hallgatják, mert ez a menő, az is lehet, hogy tényleg tetszik nekik, bár szerint max az 1/4-ének tetszik igazából, de ez a legkönnyebben elérhető zene és szerintem ez okozza a legnagyobb problémát.

2019. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!