Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kowalsky meg a vega playback...

A kowalsky meg a vega playback-el?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam koncerten és néha feltűnt, hogy nem mindig akkor énekelt, amikor kellett volna, de ennek ellenére nem vagyok biztos benne, hogy playback volt.

2019. szept. 16. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Simán lehet. Néha nagyon feltűnő.
2019. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha hakni, mindenki playbackel. Egy ingyenes falunap jellegű rendezvényre nem fog sem komoly felszereléssel, sem komoly szándékkal beállítani egy együttes, ott legfeljebb a megjelenésük ér valamit, majd eltátognak 5 számot fél óra alatt annak a pár tíz ott tébláboló embernek.

Egy fizetős, zárt körű koncert ami a rajongóknak szól, viszont már komoly rendezvény, ott meg sem engedheti magának a playbacket, mert örökre leírja magát az előadó. Mivel a CD-ket már nem veszik, főleg a koncertbevételek meg rádiós lejátszások adják a fő bevételt, ha elfordul tőled a közönséged, szarban maradsz.

2019. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19:50 van benne valami, ez egy ingyenes koncert volt, de több ezren voltak és elég sokat is zenéltek.
2019. szept. 17. 21:23
 4/7 anonim válasza:
100%
Neem! :) Szegény elég sokszor el is rontja a szöveget (főleg az új daloknál =D ), de így szeretjük! Hiszen nagyon kevesen vannak már ehhez hasonló énekesek!
2019. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vettem észre hogy playback lenne, pedig 3 koncertjükön is voltam. :)
2019. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól szól Kowalsky hangja élőben is,de ő nem playbackkel
2019. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos, hogy nem.
2020. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!