Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány éves kortól lehet jelentk...

Hány éves kortól lehet jelentkezni az x faktor ba?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 07:26
 1/4 anonim válasza:
Te még túl fiatal vagy hozzá Lala.
2019. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Szülői engedéllyel bármennyi. De nem ajánlom, az már rég nem tehetségkutató, hanem show műsor. Azaz hiába van jó hangod, ki fognak rakni, ha nem lehet elég pénzt kisajtolni belőled, sőt, szándékosan le is járathatnak, a hangtechnika manipulálható, hogy rosszul szóljon és elrontsák a produkciód. Bár tagadják, de biztos vagyok benne, hogy történt már ilyen (rá is kerestem az illetőre és amúgy nagyon jó), illetve az egyik legjobb énekest tették ki 2 éve a székes körben, ok nélkül (találkoztam az illetővel az utcán és jóba lettünk, sok énekest hallottam, de annyira jót mint ő nem igazán, mégsem kapott esélyt).
2019. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg a szüleidet adjanak hozzájárulást a jelentkezésedhez. Legalább az első nyilvános válogatóig el kell jutnod és akkor már sztár lehetsz, ismert ember!

Benne leszel a TV-ben ;) előre fog köszönni a szomszédnéni, a suliban irigyelni fog a többi gyerek.


Végül is, minden családban kell egy bohóc......

2019. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok a hugom 12 ö jelentkezhet ?
2019. szept. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!