Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Vampire Diariesben (sorozat)...

A Vampire Diariesben (sorozat), milyen aláfestőzenék vannak és hogyan tudnám meghallgatni őket?

Figyelt kérdés

A vampire diariesben, pontosabban a 2. résznél hallhatjuk először a számot, ami akkor kezdődik amikor mondják, hogy "az elöző rész tartalmából". Ennek a zenének a címe kellene, és a többi aláfestő zenéjé, ami a soroztaban elhangzott.


Ha valakie tudná a címüket, vagy esetleg tudja hol találhatom meg őket, kérem segítsen!


2010. júl. 13. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Az Episodes-nél ott vannak a címek angolul, de ha sorba elkezded számolni, akkor tudod melyik a második (Night of the Comet). Rákattolsz arra a részre, amelyik érdekel, lejjebb tekersz és a Music feliratnál fel vannak sorolva az aktuális részben elhangzott dalok. A legtöbbjénél az is ott van, hogy melyik jelentnél szólt.

2010. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, de nem erre gondoltam sajnos :S

Ezeketa számokat már én is megtaláltam.

Nekem az aláfestő zenék listája kéne, sajnos!

De azért nagyon köszönöm :)

2010. júl. 13. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Jahm, azt sajnos nem tudom. :) Sajnálom, hogy nem segíthettem.
2010. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kell, ez is sok segítség volt!! Köszönöm :D
2010. júl. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!