Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ázsiában híres énekesnő...

Ázsiában híres énekesnő szeretnék lenni hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Idén kezden a 10. évfolyamot és még van ezenkívül 3 évem hogy leérettségizzem.Nagy álmom hogy ázsiában híres énekesnő legyek mégis mit kéne tennem ahhoz? A nyelvet már tanulom,csak nem vagyok ázsiai...15/L
2010. júl. 12. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért pont Ázsiában? Amúgy tanuld a nyelvet, járj énektanárhoz, érettségi után költözz ki és jelentkezz egy ottani tehetségkutatóba.
2010. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt igazán magam sem tudom csak megfogtak az emberek az életstílus és kultúra.Mindig is úgyéreztem hogy honvágyam van de érdekesemódon még sosem voltam kint :S
2010. júl. 12. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos sehogy. Ez nem így megy, fel kell kapnia a mdéiának, ami kizárt, mert csak tinipic sákat kapnak fel, és ráadásul az ázsiaiak nem komálják a "fehér embert"
2010. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mért ne kómálnák a fehér embert?? Hülye vagy? Dél-Korea, Japán stb... mind nyugatbarát.

Egyébként én is énekesnő szeretnék lenni ázsiában, duett? :)

Sok szerencsét! Lehet hogy találkozunk :)

2010. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked, remélem sikerül elérned a célodat. Ez a kérdés lassan 1 éve lett megírva, de én csak most találtam rá. :) Hogy haladsz a nyelvtanulással és hangképzéssel? :) Szívből kívánok neked sok-sok sikert és szerencsét!
2011. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Japánból már letettem az alapfokut, idén jön még egy szint, járok zenesuliba jazz énekre:)Kb ennyi
2011. máj. 25. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol laksz? én szívesen csinálnék bandát! :P

15L

2011. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó én is csatlakozom :)
2011. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!