Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan tükrözzem a telefonomat...

Kira0018 kérdése:

Hogyan tükrözzem a telefonomat a TV re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy Philips smart tv-t és az első nap amikor meghozták sikerült is csatlakoztatni a telefonommal (samsumg telo) tükrözte is a telefonom képernyőjét a Tv re néztem is pár részt a kedvenc sorozatomból így de valamit elnyomtam a filmnézés végén és most sehogy sem tudom visszaállítani nem bírom megcsinálni újra hogy tükrözze. Legelsőnek ment minden úgy hogy a telomra letöltöttem a samsung view alkalmazást felis ismerte egyből kiírta a telefonom a tv nevét de most nem találja. A youtube -ot kivetíti meg a képeket is a telomról de magát a tükrözést azóta nem akarja amióta elnyomkodtam valamit :D kérem ha tud valaki segíteni írjon mindenképp. Előre is köszönöm a valaszokat :) Bianka/23
2019. márc. 27. 18:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem írni nemtudom mennyit segít hogy újrahangoltam már a tv t is hátha az a baj de úgysem találja a telom a tv t a szomszédok eszközeit egyből kiírja,felismeri de a saját tv met nem ;D :D valamit nagyon elcseszhettem :D
2019. márc. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!