Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » LG vs Samsung Smart Tv?

LG vs Samsung Smart Tv?

Figyelt kérdés
A kérdés szerintem önmagáért beszél melyik a jobb pro., kontra etc..Viszont lenne egy plusz kérdés az pedig az lenne, hogy az HBO GO LG-ken nem működik közvetlen HBO GO előfizetéssel csak Samsung-on?

2018. jún. 6. 21:47
 1/5 anonim válasza:
Nekem samsungom van, simán megy a HBO go. Ráadásul elég strapabíró maga a tv, mert a 2 kisgyerekem akarva-akaratlanul ad neki .. az LG-vel nincs személyes mostani tapasztalatom, csak 2-3 évvel ezelőtti. Elég sokkal volt szoftveres/hardveres hiba.
2018. jún. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ szerintem én is Samsungot veszek de attól még várom a többi válaszolót mellesleg nekem vot egy LG TV az igazán jól bírta, 6 évig.
2018. jún. 7. 06:54
 3/5 anonim válasza:
0%
Láncfűrésszel nekiment a gyerek a samsung tvnek oszt semmi baja.(igaz nem ad képet de összeragasztottam oszt mán ha rávetítek világit e)
2018. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ #3.
2018. jún. 10. 11:01
 5/5 anonim válasza:
Mi marciusban vettünk LG smart TV-t, szerintem nagyon szép a képe, a hang is, jól futnak rajta a youtube vagy a böngésző. Igaz nincs viszonyítási alapom, és csak nemrég van meg. Viszont az HBO GO sajnos nem megy közvetlen előfizetéssel, csak ha a szolgáltatónál regisztrál valaki, ami elég rossz, mert mi így nem tudjuk nézni, pedig nagyon jó lenne, szeretjük az HBO GO-t. Elvileg jön majd rá frissítés, nem hagyják ennyiben, addig meg várunk.
2018. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!