Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Niki beárulta Gézáékat Kingána...

Niki beárulta Gézáékat Kingának? (BK) -nem láttam a 2. rész 1. felét

Figyelt kérdés
szóval mi történt miután behívta magához Kingát Niki?Mit mondott neki?
2010. jún. 15. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldje az igen vagy nem válaszát 1792-re és nyerje meg a mosógépet és a többi ócska ajándékot.
2010. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.nek köszi de sztem még nincs fent a mai rész+rengeteg idő mire betölt,ha betölt egyáltalán..:S


2.nak köszi a semmit:d

2010. jún. 15. 21:59
 4/9 A kérdező kommentje:
+Silverlight program kell a videó megtekintéséhez..azt meg most nem töltöm le:O
2010. jún. 15. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mutatták, hogy mit mondott Kingának a Niki. De nem mondta el sztem, mert amikor Zsófi magyarázkodott Kingának, K nem tudta, hogy most ZS miről beszél.
2010. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen azt már láttam,de kamuzhatott is...Ki akarta szedni Zsófiból az igazat...

+amikor Kinga a bort kereste a vacsihoz,elég gyanúsan somolygott:S

2010. jún. 15. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is :D
2010. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy kamuzott, de mutatták a tv-ben az előzetest, hogy Kinga és Géza beszélgetnek és ott sem derül még ki. De lehet tényleg, hogy így óvatosan próbálja kiszedni belőlük az igazat. :)
2010. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én annyit láttam, h Zsófi meg akarja magyarázni az egészet, de Kinga nem tudja, miről van szó. Zsófi emiatt nagyon zavarba jön és Kinga meg addig nem akarja elengedni, míg el nem mond mindent, amit ő nem tud.
2010. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!