Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti nem vagytok rosszul a...

Ti nem vagytok rosszul a manapság a tv-ben menő műsoroktól?

Figyelt kérdés
Pl. Jason Statham-es és még egy csomó akciófilm, Dr. Csont és a többi bűnügyi sorozat, romantikus amerikai vígjátékok, Nagy Duett és társai, Így jártam, anyátokkal, Agymenők stb. Mindet utálom! Nem tudnak lekötni sem. Egy igényes, izgalmas, elgondolkodtató filmet meg nem bírnak leadni, csak ezeket az igénytelen s...okat! 30/n
2018. máj. 6. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma hogy egy olyan film amihez kell az iskolázottság legcsekélyebb mértéke ahhoz hogy megértsék az emberek sose lesz "sikeres". A nézők túlnyomó többsége nem képes észrevenni nem csak egy film hanem bármilyen alkotás mögöttes mondanivalóját és annak értékét leszűrni. Ha nekiállnak filmezni egyébként se ezeket a dolgokat keresik, csak szórakozni akarnak, arra pedig bármilyen idiótaság jó. Hidd el lennének színvonalasabb műsorok ha lennének színvonalasabb nézők.
2018. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért szoktam le a TV-ről már vagy 8 éve, így azt nézhetek amit akarok. :)
2018. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fegyvert tartanak a fejedhez es kenyszeritenek, hogy nezd?
2018. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
puncus
2018. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nézek tévét, tehát nem.


Ha nézném, akkor biztos zavarna.

2018. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. Az az érdekes, hogy nekem van az a lelkiállapot, amikor érzem, hogy feszült vagyok, vagy holnap nehéz nap lesz, és akkor pont valami ilyen amerikai vígjátékot vagy sorozatot nézek, mert szükségem van rá, hogy az agyam valami gagyi szinten legyen, és ne kelljen semmi komolyra gonbdolni, mert attól megnyugszom, kikapcsolok és elbutulok egy időre...

Ezt az elbutítást és igényesség-romlást szerintem elég tudatosan alkalmazzák a tévében.

És akkor vannak azok az idők, amikor értékre vágyom, és keresem az európai filmeket is, meg a 20- 50-60 évvel ezelőttieket is, és sírok a végén. Vagy három napig még gondolkozom rajta, és megbeszélem másokkal. És bevésem a mondatokat, amik valami fontosat tükröznek vissza, és mindannyiunknak szólnak.


Egyébként tévét sosem nézek, ezeket mind magamnak válogatom össze a neten. Így mondjuk a Nagy duett-szerű műsorok alapból kimaradnak.

28/N

2018. máj. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ugyanis híreken kívül nem nézek tv-t. Szórakozàsképp neten nézek engem érdeklő sorozatokat, és jelenleg egyetlen műsort ami még nekem tetszik, és az a konyhafőnök, de azt is neten, nem tv-ben 20 millió reklàmmal.


Nagy duett,megasztàr, àll az alku, való vilàg, survivor , celebes cuccok, x faktor? Ilyen szarokat sosem néztem, nem érdekelnek, bizonyos sorozatokat viszont kifejezetten szeretek. Tudod, kinek mi... én pl a filmekért nem vagyok annyira oda. Sem àltalànossàgban a tv műsorokért. A konyhafőnök ritka kivétel nekem..


Egyébként senki nem kényszerít hogy nézd.

2018. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!