Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Blaupunk Tv. Egy pár éve...

Blaupunk Tv. Egy pár éve vettem egy B32K194CFHD 3D FUL LED tipusu televiziót. Most pin kódot kér! Mért nem veszi be a kezelési utasitásban megadottat-ami 0000 kell legyen?

Figyelt kérdés

Egész mostanáig jól müködött.Néha,mikor a szolgáltató új csatornákat tett fel,vagy átrendezte őket,mégegyszer kellett telepitenem a programokat.Ezt gond nélkül megoldottam.

Most is valami ilyesmi történhetett,a tv elvesztette a beállitásokat.Ezt onnan is látni,hogy a műsorujságnál fura jelek jelentek meg.Még le tudtam a programokat tölteni,de van egy -kettő,amit mindig kézi beállitással találok csak meg(MTV1,-2,M4)

De ezeket már nem tudom elérni,mert a készülék minden alkalommal Pin kódot kér,amit eddig nem csinált !Ebből kifolyólag Pl.a csatorna sorba helyezéseket se tudom elvégezni.

A tv leirásában ugyan az szerepel,hogy gyárilag 0000 a pin kod,de ezt nem veszi be.Mit tehetek ?



2018. ápr. 2. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy teljes alaphelyzetbe állítással, akkor minden visszaáll a gyári beállításokra, a PIN kód is és törlődnek a csatornák.
2018. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!