Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » T-Home digitális kábeltv...

T-Home digitális kábeltv kínálatból kiveszik a minicsomagokat. Valyon jogom van ezért felmondani a hűségnyilatkozatos szerződésemet? (szerződésszegés miatt)

Figyelt kérdés
Kaptam ma reggel egy üzenetet a set top boxomra, hogy a T-Home átáll az iptv-s adástovábbításra, és ha akarok szerződjek át. Valamint elveszik augusztus elsejétől a ún. minicsomagokat a digitális kábeltévés előfizetőktől, és augusztus 1-től csak az iptv-seknek biztosítják. Én kábeltv-s vagyok és előfizetek két minicsomagra a családi csomagon felül. Szerintem szerződésszegést csinál a T-Home. Felmondhatom vajon emiatt , erre hivatkozva a teljes hűségnyilatkozatos kábeltv-s előfizetésemet?
2010. jún. 7. 08:47
 1/3 anonim válasza:
Én nemrég tudtam meg, hogy ha pl van egy hűségidős szerződésed, és a szolgáltatód megváltoztatja az ÁSZF-et (Általános Szerződési Feltételek), pl drágábban adja a szolgáltatást, vagy módosít rajta, akkor neked aszem 8 napod van, hogy reklamálj. Ilyenkor vagy neked hagyják a régit, vagy felbontható a szerződés!!!
2010. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem reklamálj! Semmit nem veszítesz vele, de lehet, hogy jó sül ki belőle. Ezek a nagy cégek, mindent megtehetnek velünk...Lásd a bankokat. Ott havi szinten megy a szerződésszegés. Ők megtehetik ezt,minden hercehurca és anyagi következmény nélkül, csak mi nem....
2010. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8 napon belül elállhatsz a szerződéstől ilyen esetben, de gondolom ezen már túl vagy.
2010. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!