Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen TV műsorújságot javasol...

Milyen TV műsorújságot javasolnátok nekem, ha a magyar nyelvűek érdekelnének, és a teljes nap műsorát szeretném, ha közölnék (0-24 óra)?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
tv.animare.hu ?
2018. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha nyomtatott műsorújságra gondolsz, terjedelmi okból nem létezik olyan, mely minden magyar csatorna 24 órás műsorát tartalmazná. A Telehold próbálkozott ilyesmivel, kisebb-nagyobb sikerrel, de éppen most szűnt meg.


Interneten én ezt használom.


[link]


Itt össze tudod rendezni a Téged érdeklő csatornákat egymás mellé. Hátránya, hogy sok csatorna hiányzik.

2018. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 qkker1 ***** válasza:
Igaz régi a kérdés, de nálam a zzepg program vált be, offline is működik.
2019. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Port.hu-t használom, szerkeszthető a csatornalista és minden fontos info megtalálható rajta.
2020. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!