Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Star-Light 32DM6500 Android...

Star-Light 32DM6500 Android tv-nek egészen pontosan mik a hardver tulajdonságai és milyen android van rajta?

Figyelt kérdés

Ma van ugye a black friday és pont tegnap ment tönkre a nappalimban a kb 1000 éves 55cm es képcsöves tv-m így pont ma volt ez az akció és láttam holnap ilyen olcsó lesz direkt fel is keltem korán és sikerült is elcsípnem!


Igazság szerint így kb zsákbamacskát vettem de nem baj mert ahhoz képest elég olcsó volt láttam más oldalon is ennyiért 80cm tv-t de azért is ezt vettem mert láttam android tv tudom nem egy nagy megbízható minőségi márka de arról semmi infó nincs, hogy pontosan milyen android van rajta értem én azt milyen verzió pl!


Na mindegy arra lennénk kíváncsi ha valakinek van ilyen vagy ismeri, vagy tudja a paramétereit azt megköszönném ha megosztaná velem amúgy itt az vásárlási adatlapja már nem kapható, de ezekről itt és máshol semmi infó

[link]


És még annyi az androiddal kapcsolatban, hogy annak örülnénk ha valóban AndroidTV lenne rajta mint pl a sony tvmen is van tehát ugye nem olyan android van mint egy telefonon vagy táblagépen van!

Hanem nekem van EGY Sony AndroidTV-m amin így néz ki

[link]

És a fent említett tv is AndroidTV tehát annak is kb ilyen a kinézete vagy valami barmolt android!



2017. nov. 24. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!