Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok a "nagyszeru"...

Mit szóltok a "nagyszeru" nyertes produkcióhoz az Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Szerintem enyhén szólva is tinglitangli zene... a csaj is olyan kis ugyefogyottan mozgott a színpadon. A dalok kb. fele viszont nagyon jó volt (a nagyon-t a tobbi zenéhez viszonyítva kell érteni), nekem tetszettek, lehet, hogy kezdenek normális irányba elindulni? Leszámítva a diszkózenéket, meg a csupavidámság zenéket, egész jó volt a választék! Nem? :)
2010. máj. 30. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetlen, aki meg sem próbált énekelni, az pont ez a német csaj volt-erre ő nyerte meg... szánalmas, szerintem. Nekem legjobban az izlandi "kislány" tetszett, nagyon nagyon jól énekelt és a hangja is gyönyörű.Meg az ír meg az albán lányok is nagyon jók voltak, a többi felejthető.


Ez a német kiscsaj se énekelni nem tud, se hangja nincs. És úgy mozgott, mintha be akart volna pisilni folyamatosan.... :)

2010. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, mintha pisilni akart volna :D Az izlandi nekem is tetszett, meg a torol rockbanda is. De ez tényleg arról szól, hogy melyik országok pontozzák fel kolcsonosen egymást, és ez kár.
2010. máj. 30. 10:28
 3/8 A kérdező kommentje:
*torok
2010. máj. 30. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:

az angolja volt még jó:D

röhöftem rajta:)


amúgy nem értem miért volt ez a nagy fölényes győzelem.irtó gagyi volt a szám.görögök voltak a legjobbak!

2010. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*röhögtem
2010. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó sz..rul énekelt a kis csitri német, szánalmas hogy ő nyert! Nem is énekelt, inkább beszélt éneklés közben! Röhej!

Legjobb volt a dánok, románok, belgium. D

2010. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tényleg az volt a dala? Én csak a pontozás végétől láttam. Aztán mikor a végén mégegyszer elénekelte, gondoltam csak elhülyéskedi vagy csak a meghatottságtól nem tud énekelni.

Sokba kerülhetett ez a németeknek, hogy ennyi országba küldjön szavazókat.

2010. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és micsoda fölénnyel nyert.ezt se értem...
2010. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!