Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Showder Klub vagy Comedy...

Showder Klub vagy Comedy Central bemutatja?

Figyelt kérdés

Én a Sóderklubot preferálom. A CC bemutatja nagyon gyenge, egy-két kivételtől eltekintve.


Ti melyiket szeretitek inkább?



2017. okt. 25. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A showder klub-ért sem vagyok oda, de CC bemutatja teljesen nézhetetlen, a fellépőknek semmilyen humora sincs. Az a Ricsi fiú meg a magas szemüveges a legalja.
2017. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Mindegyiken találkoztam jó, remek előadásokkal (Showderben az elején többször), de már egyik sem tudna a TV elé csábítani.


Túl kevés az ember és ehhez mérten túl sok az előadás is. Rádiókabaré is sokszor elképesztően gyenge, ahogy más előadások is.

Túl sokszor van ez a pakliban, mert a mennyiséget csak minőséggel lehetne kompenzálni, de az meg lehetetlen, hogy hetente (akár többször) valaki hatalmas poénokkal, történetekkel álljon elő akár 1 órás műsorokban.


Talán egyszer majd jobban, megfelelőbben foglalkoznak ezzel a zsánerrel is, és akkor jobban fogunk szórakozni, az előadók, készítők meg büszkék lehetnek minden előadásra.


(Első, én se bírom azt a gyereket, mindig próbálja kis beröhögéssel nevetségessé tenni, amit mond, de a kínosságát ez sem tudja elnyomni. Ráadásul kb. mindig ugyan azokról beszél, marha unalmas már, mindig áttekerem, ha hallom valahol. "Egyszer hallottad, mindent hallottál")

2018. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rádiókabaré nem mindig volt rossz, csak mióta Sinkó kilépett.
2018. jan. 20. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi Showder Klub. CC bemutatja mindig is sz.r volt szerintem (annak ellenére, hogy vannak benne jó fellépők).
2019. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!